X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bartłomiej Sienkiewicz: Rosja wysyła broń na Ukrainę, Zachód o tym debatuje

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2015 18:31
Były szef MSW i dyrektor Instytutu Obywatelskiego powiedział w Radiowej Jedynce, że Rosja w sprawie broni prowadzi politykę faktów dokonanych, a Zachód tylko na ten temat rozmawia.
Audio
  • Efekty porozumienia z Mińska ws. Ukrainy. Rozmowa z Bartłomiejem Sienkiewiczem, szefem Instytutu Obywatelskiego (Więcej świata/Jedynka)
Na Zachodzie wciąż trwają rozmowy o tym, czy powinno się wesprzeć Ukraińców dostawami broni
Na Zachodzie wciąż trwają rozmowy o tym, czy powinno się wesprzeć Ukraińców dostawami broniFoto: EPA/ROMAN PILIPEY

W środę przewodniczący kolegium szefów sztabów sił zbrojnych USA generał Martin Dempsey powiedział, że Stany Zjednoczone "absolutnie powinny" rozważyć dostarczenie broni ukraińskim siłom rządowym walczącym z prorosyjskimi separatystami na wschodzie Ukrainy.

Bartłomiej Sienkiewicz - współtwórca Ośrodka Studiów Wschodnich skomentował to oświadczenie w radiowej Jedynce. - Rosja wysyła broń na Ukrainę, nie ogłaszając tego i to z rosyjskiej broni giną i cywile i żołnierze ukraińscy. Zachód od miesięcy dyskutuje o wysyłaniu broni - powiedział. - O wysyłaniu broni się nie dyskutuje, broń się po prostu wysyła. Jedna strona to robi w sposób ciągły - dodał.

KRYZYS NA UKRAINIE: SERWIS SPECJALNY >>>

Były szef MSW powiedział jednak, że Polska nie powinna się samodzielnie wyrywać do wysyłania broni Ukrainie i musi poczekać na ruch Zachodu. Zdaniem Bartłomieja Sienkiewicza jako sąsiad Rosji i Ukrainy nie możemy doprowadzać do zaostrzenia konfliktu.

 

Gość audycji "Więcej świata" mówił także o zabójstwie rosyjskiego opozycjonisty Borysa Niemcowa. - Wieńczy ono serię morderstw politycznych, które nieustannie towarzyszyły obecnej ekipie na Kremlu od wielu lat - powiedział. - Dla wizerunku Rosji to jest dewastujące - dodał.

Tytuł audycji: Więcej świata

Prowadził: Grzegorz Ślubowski

Gość: Bartłomiej Sienkiewicz

Data emisji: 04.03.2015

Godz. emisji: 18.15

bk,tj

Czytaj także

Nowe nagranie z miejsca zamachu na Niemcowa pojawiło się w sieci

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2015 20:10
Dziennikarka stacji "Echo Moskwy" opublikowała w Internecie nagranie z kamery samochodowej zarejestrowane trzy minuty po zabójstwie opozycyjnego polityka - Borysa Niemcowa.
rozwiń zwiń