Beata Tyszkiewicz: nie jestem bardzo rozrywkowa

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2013 14:24
- Nigdy nie chodzę na sylwestra, wybalowałam się w filmach. Podobnie nie lubię chodzić do krawcowych i nie mierzę kupowanych rzeczy, bo tyle się namierzyłam kostiumów, że już mi to zbrzydło - powiedziała Beata Tyszkiewicz w "Spotkaniu z mistrzem". A co sądzi o noworocznych postanowieniach?
Audio
  • Beata Tyszkiewicz o pracy zawodowej i pracach domowych, sylwestrach i byciu domatorką (Spotkanie z Mistrzem/Jedynka)
Beata Tyszkiewicz
Beata TyszkiewiczFoto: PAP/TVP/Ireneusz Sobieszczuk

Aktorka najbardziej lubi w ostatnim dniu roku pracować. Uważa bowiem, że sylwestra należy obchodzić "w garści z pieniążkiem", a 1 stycznia dobrze się wyspać, by nowy rok był pracowity, bogaty i zdrowy.

- Każdy, kto chce pracować, znajdzie zdjęcie. Ja do tego stopnia lubię coś robić, że gdy piekę w domu albo gotuję , co przecież robi się samo, tylko trzeba dopilnować, to oglądam telewizję i dziergam nieskończoną liczbę sweterków dla moich wnuków - mówiła w "Spotkaniu z mistrzem".

Spotkanie z mistrzem na moje.polskieradio.pl >>>

Z uśmiechem określiła się jako nowoczesną kobietę uzdolnioną nadzwyczajnie, ale dodała, że nie dotyczy to talentów aktorskich. - Aktorstwo to nie są żadne zdolności, to jest zbieg okoliczności. Ja natomiast lubię być mamą, babcią, jestem straszną domatorką. Być może dlatego czasem nawet nie odbieram telefonów... - dodała tajemniczo.

Beata Tyszkiewicz czyta na antenie radiowej Jedynki czyta powieść "Tola Mankiewiczówna. Jak za dawnych lat" >>>

Mówiąc o swoich zawodowych planach powiedziała, że nie tęskni za graniem w filmach, o ile nie są to wyjątkowe projekty. Dlaczego od czasu do czasu pojawia się w telewizjach śniadaniowych. Przy jakiej okazji pojawi się ponownie w radiowej Jedynce? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, którą przygotowała i prowadziła Anna Stempniak!

"Spotkanie z mistrzem" na antenie Jedynki w każdą niedzielę po godz. 22.00

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tyszkiewicz, Olbrychski i Siudmak w przestrzeniach wolności

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2013 12:13
Dom i rodzina, humor, sen, marzenie czy praca - to obszary, w których goście Wojciecha Urbana czują się wolni. Ale czy faktycznie już nic nas nie ogranicza? Czy sztuka i miłość są przestrzeniami bez granic? I jakie granice są potrzebne?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Tyszkiewicz czyta losy Toli Mankiewiczówny

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2013 07:00
Tola Mankiewiczówna była jedną z najpopularniejszych aktorek i piosenkarek dwudziestolecia międzywojennego. Autentyczną gwiazdą II Rzeczpospolitej. To ona wyśpiewała takie hity jak "Odrobinę szczęścia w miłości" czy "Powróćmy jak za dawnych lat".
rozwiń zwiń