Stanisława Celińska: chcę oglądać ten film niezliczoną ilość razy

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2016 15:48
- Ja jestem zachwycona. Jest to pod każdym względem świetnie zrobiony film - powiedziała o obrazie "Wszystko gra" Agnieszki Glińskiej aktorka Stanisława Celińska, która wystąpiła w tej produkcji w roli babci.
Audio
  • "Wszystko gra" - debiut filmowy Agnieszki Glińskiej (Kulturalna Jedynka)
Stanisława Celińska
Stanisława CelińskaFoto: Wojciech Kusiński/PR

Od 6 maja w kinach będzie można zobaczyć debiut filmowy Agnieszki Glińskiej "Wszystko gra". To historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Trzy kobiety - babcia, matka i wnuczka - próbują ocalić rodzinny dom. Ich perypetie opowiadane są poprzez największe polskie przeboje, m.in. z repertuaru T.Love, Manaamu, czy zespołu Tilt.

- Ja tak troszkę się buntuję przeciwko nazywaniu tego filmu musicalem, bo dla mnie to jest po prostu film z piosenkami. On nie ma takiej stricte musicalowej formy, nie ma takiego musicalowego rozmachu. Jest filmem z piosenkami, gdzie te piosenki mają nieść emocje i być dopełnieniem tego, co się przydarza bohaterom - wyjaśniła w "Kulturalnej Jedynce" reżyserka Agnieszka Glińska.

Wysłuchaj całej audycji, w której aktorka Stanisława Celińska opowiedziała o pracy nad produkcją oraz postaci, w którą się wciela we "Wszystko gra".

***

Tytuł audycji: "Kulturalna Jedynka"

Prowadzi: Joanna Sławińska

Gość: Stanisława Celińska (aktorka), Agnieszka Glińska (reżyserka)

Data emisji: 22.04.2016

Godzina emisji: 15.15

kk

Czytaj także

Aneta Kopacz i film "Ja". Na ratunek chorym na raka

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2016 16:00
Nominowana do Oscara za obraz "Joanna" reżyserka Aneta Kopacz nakręciła film zatytułowany "Ja". Dokument ten zainaugurował kampanię edukacyjną dotyczącą specjalistycznego żywienia w chorobie nowotworowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Joanna Kos-Krauze: "Ptaki śpiewają w Kigali" to opowieść o poranionej historii

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2016 16:17
Niedawno w Afryce zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu Joanny Kos-Krauze "Ptaki śpiewają w Kigali", w który zaangażowany był również mąż reżyserki Krzysztof Krauze (zmarł w grudniu 2014 roku).
rozwiń zwiń