X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Agnieszka Grochowska: apetyt na życie towarzyszy mi na co dzień

Agnieszka Grochowska od lat gra w międzynarodowych produkcjach. Chociażby w filmie "Teen Spirit", który właśnie wszedł do amerykańskich kin. W audycji opowiedziała o początkach swojej światowej już kariery, barierach językowych oraz o tym jak pogodzić życie na walizkach z życiem rodzinnym. 
Aktorka Agnieszka Grochowska
Aktorka Agnieszka GrochowskaFoto: PAP/Maciej Kulczyński
O Audycji

W Polsce aktorka gra u najlepszych i z najlepszymi w spektaklach i w filmach. Ciągle jednak chce więcej. – Apetyt na życie to coś, co towarzyszy mi na co dzień – mówiła w Jedynce.

Agnieszka Grochowska konsekwentnie rozwija karierę międzynarodową. Dotychczas zagrała w kilku niemieckich produkcjach, w polsko-szwedzkim filmie "Podróż Niny", brała też udział w norweskiej i japońskiej produkcji.

Jak mówi, wszystko zaczęło się na Berlinale w 2007 roku, na którym odebrała nagrodę Shooting Stars. Poznała tam wielu reżyserów z Anglii, Francji, z Niemiec. Mówiąc o swojej karierze międzynarodowej mówi o całym procesie wydarzeń, które cały czas pozwalają jej iść do przodu.

Czy zawsze dążyła do kariery międzynarodowej? Jak wyraża się emocje w obcym języku? Czy jej zdaniem dobry aktor musi ukończyć szkołę aktorską? Jak wspomina współpracę z reżyserem "Teen Spirit"? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: "Kulturalna Jedynka"

Prowadzi: Martyna Podolska

Gość: Agnieszka Grochowska (aktorka)

Data emisji: 5.04.2019

Godzina emisji: 21.11

abi

Playlista
  • Macdonald Amy - This Is The Life
  • MELA KOTELUK - Stale płynne
  • Kulka Gaba - Niejasności