X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kulturalna Jedynka 20 czerwca godz. 21:12

Kulturalna Jedynka 20 czerwca godz. 21:12
O Audycji
Tytuł Kulturalna Jedynka - Magazyn bardzo filmowy 2019/06/20 21:00
Prowadzący Montowski Michał
Opis

W Magazynie Bardzo Filmowym: najciekawsze premiery tygodnia: oczekiwany przez fanów cyklu o laleczce Chucky film LALECZKA. Złowieszcza lalka, którą otrzymuje chłopiec, należy już do zabawek nowej generacji, więc..wirus w systemie czy demon? OSZUSTKI - komedia USA, Anne Hatheway i Rebel Wilson, jako dwie oszustki wyłudzające pieniądze od mężczyzn, trafiają na pewnego milionera.. KOBIETA IDZIE NA WOJNĘ - dramat z elementami komicznymi, film w koprodukcji francusko- ukraińsko- islandzkiej, ale islandzki w charakterze (13 nagród) opowiada o kobiecie, która wypowiada wojnę wielkiemu koncernowi, który niszczy środowisko Islandii. Rozmowa z Borysem Szycem o jego roli w "Piłsudskim" i z reż. Michałem Rosą. Filmy oceniamy z Arturem Cichmińskim. Lato z kinem- Warsztaty Kultury- Dom Kultury w Lublinie: plany na "oldskulowe kino z VHS".

Goście Artur Cichmiński, Borys Szyc
Playlista
Tagi
Playlista
  • Collins Edwyn - A Girl Like You
  • Isaak Chris - Wicked Game
  • Prince, - Purple rain
  • Barry John, - The Persuaders Theme