"Nietoperz w świątyni"

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2011 15:04
Spotkanie z polskim aktorem grającym w "Niepokonanych", recenzja opery "Parsifal" Wagnera i najnowsza książka o Jerzym Nowosielskim - to wszystko w "Magazynie Sztuk Pięknych".
Audio

Józef Kański recenzuje operę "Parsifal" Wagnera, która odbyła się w Operze Wrocławskiej. Polskie Radio ma patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Relacja z monumentalnego spektaklu Misterium Poznańskie, mającego miejsce na warszawskim Służewcu, który obejrzało ponad 20 tys. widzów.

Mija sześć lat od powstania program TVP Kultura. Stacja ogłosiła właśnie wyniki - Gwarancji Kultury – dorocznych nagród przyznawanych najważniejszym polskim artystom.
 
Rozmowa z Radosławem Smużnym, polskim aktorem, grającym w filmie "Niepokonani" Petera Weira.

Rozmowa z Krystyną Czerni, autorką książki "Nietoperz w świątyni", poświęconej niedawno zmarłemu malarzowi Jerzemu Nowosielskiemu.

(pp)

Aby wysłuchać audycji prowadzonej przez Annę Lisiecką, wystarczy wybrać  "Nietoperz w świątyni" w boksie "Posłuchaj" w ramce po prawej stronie. Tam również nagranie wideo rozmowy.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zmarł reżyser "Dwunastu gniewnych ludzi". Sidney Lumet miał 86 lat

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2011 05:08
Był synem żydowskich aktorów Barucha Lumeta, urodzonego i zamieszkałego w Warszawie do 1920 i Eugenii Wermus. Po raz pierwszy wystąpił na scenie w wieku 4 lat w Yiddish Art Theatre, a kilka lat później - na Broadway'u.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Paweł II na obrazach

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2011 16:59
- Malowałem papieża ze zdjęcia. Staram się zawsze portretując kogoś pokazać te cechy, które są ważne, które się danym człowiekiem kojarzą – mówi prof. Waldemar Świerzy.
rozwiń zwiń