"Wieczór należy do nas!" - zobacz koncert Chylińskiej na trasie Lata z Radiem [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2014 11:55
- Muszę Wam powiedzieć, że mam swoją osobistą historię związaną z Latem z Radiem. Tak naprawdę, nieformalnie, debiutowałam właśnie na koncercie tej trasy, to była cudowna chwila. Dziś powracam na miejsce zbrodni, choć to nieodpowiednie słowo - mówiła Agnieszka Chylińska na koncercie w Tarnowie Podgórnym.
Agnieszka Chylińska na trasie Lata z Radiem. Koncert w Tarnowie Podgórnym
Agnieszka Chylińska na trasie Lata z Radiem. Koncert w Tarnowie PodgórnymFoto: Redakcja Lata z Radiem

- Miło Was widzieć uśmiechniętych, pełnych radości. Jesteśmy dzisiaj razem, śmiało, możecie robić co chcecie, kompletny luz - tymi słowami Agnieszka Chylińska rozpoczęła spotkanie z publicznością Lata z Radiem.

Koncert, który rozpoczął się w promieniach zachodzącego słońca, otworzyła piosenka "Ostatnia łza" z platynowej płyty "Modern Rocking". Zagrany później energetyczny "Foch" poderwał publiczność do pierwszych podskoków, a przy "Niebie" całe Tarnowo Podgórne było jednym zgodnym lasem rąk kołyszących się do śpiewu Agnieszki Chylińskiej.

Koncert
Koncert Agnieszki Chylińskiej w Tarnowie Podgórnym Fot. redakcja Lata z Radiem

LATO z RADIEM 2014 - gwiazdy, audycje, trasa, filmy >>>

- Mówię o tym z dumą - debiutowałam 20 lat temu. Bałam się wtedy oceny i tego, jak publiczność mnie przyjmie i okazało się, że 20 lat jest do mnie zaufanie. Zawsze, kiedy o tym mówię chcę powiedzieć krótkie słowo, ale które znaczy tak wiele - dziękuję - powiedziała wokalistka i zaprosiła publiczność do wspólnego śpiewania utworu "Znalazłam" z pierwszej płyty O.N.A. pt. "Modlishka". Co działo się pod sceną, zobaczcie sami:

Chylińska nie ograniczyła się do "odegrania" zaplanowanej setlisty. Kontakt z publicznością, pytania i odpowiedzi padające z obu stron, stanowiły równie ważny aspekt tego spotkania. Jeśli chcecie usłyszeć w jakich okolicznościach Agnieszka Chylińska zapragnęła zatańczyć, kto ją częstował nalewką i co zagrała na bis, a także zobaczyć premierowe wykonanie piosenki "Kiedy przyjdziesz do mnie" - obejrzyjcie drugą część koncertu na stronie latozradiem.pl.

MUZYKA w radiowej Jedynce >>>

Kolejne koncerty Lata z Radiem już w najbliższy weekend. W sobotę 19 lipca w Przysusze wystąpią Kombi Łosowski , Wilki i De Mono. Natomiast 20 lipca widzimy się w Tarnobrzegu. Na letniej scenie ponownie wystąpi Kombi Łosowski, a gwiazdami wieczoru będą Zakopower i Lady Pank.

Koncert Hey na trasie Lata z Radiem w Uniejowie [wideo] >>>

Wszystkich, którzy nie mogą przybyć na koncerty zapraszamy do oglądania koncertów w internecie na stronie Jedynki oraz na latozradiem.pl. Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00.

/(asz, pg)

Czytaj także

Agnieszka Chylińska: chciałabym, żeby słuchacze mi zaufali

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2014 15:28
- Pomyślałam, że dam fanom jakiś prezent na 20-lecie mojej działalności muzycznej - powiedziała w radiowej Jedynce Agnieszka Chylińska o singlu "Kiedy przyjdziesz do mnie", który zapowiada nową płytę jednej z gwiazd tegorocznej trasy Lata z Radiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skawa i kobiety: moja największa przygoda to Agnieszka Chylińska

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2014 16:06
- Lubię partnerować innym osobom w graniu, być muzykiem sesyjnym, czasem stanąć w drugim planie. Moja największa życiowa przygoda ze śpiewającą kobietą to niewątpliwie wspaniały zespół O.N.A. - mówił w Jedynkowym cyklu "Bez tajemnic" Grzegorz Skawiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem zawojowało Tarnowo Podgórne i Żnin

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2014 12:39
Kolejne miasta na trasie koncertowej Lata z Radiem 2014 zostały zdobyte. Publiczność zebrana w miniony weekend w Tarnowie Podgórnym i Żninie świetnie bawiła się podczas występów znanych artystów, takich jak: Agnieszka Chylińska, Perfect czy Hey.
rozwiń zwiń