"Riotka" - posłuchaj nowego singla Dody!

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2015 17:15
Doda powraca. I to w nowej, odświeżonej muzycznie wersji. Jedna z najbardziej popularnych polskich wokalistek, a przy okazji skandalistek, prezentuje nowy singiel "Riotka" - wtorkową Piosenkę dnia Jedynki.
Audio
Doda powraca z singlem Riotka
Doda powraca z singlem "Riotka"Foto: materiały promocyjne/Uniwersal Music Polska

"Riotka" to przy okazji zwrot ku muzyce tanecznej, opartej na synth-popowym rytmie. Za muzykę odpowiada pochodząca z Liverpoolu kompozytorka i wokalistka Chelcee Grimes, która ma na koncie współpracę m.in. z Kylie Minogue i The Saturdays.
Tekst utworu jest zaś efektem współpracy Dody z Kasią Popowską. A kim jest tytułowa Riotka? - Piosenka nosi taki tytuł, ponieważ raczej jestem osobą słowotwórczą, pozwoliłam sobie wymyślić taką nazwę, która dla mnie oznacza buntowniczkę. Mam nadzieję, że wejdzie na stałe do slangu młodzieżowego i nie tylko. Ja tak siebie odbieram i pewnie odbierają mnie też tak inni - powiedziała Doda w rozmowie z serwisem AfterParty.pl.

/
Czy nowy singiel pozwoli powrócić Dodzie na szczyty list przebojów? Jedno jest pewne, nowy album przyniesie sporo muzycznych niespodzianek.
Warto dodać, że utwór promowany jest także wyjątkową sesją zdjęciową autorstwa Zuzy Krajewskiej.
Materiały pras./Universal Music Polska/pg

Zobacz więcej na temat: Doda Piosenka dnia Jedynki

Czytaj także

Grzegorz Turnau "Do Leukonoe" - posłuchaj piosenki

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 17:15
Piosenki można było słuchać na antenie Jedynki w czwartek 8 stycznia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Take Me To Church" - posłuchaj przeboju Hoziera

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2015 17:15
Młody Irlandczyk swoimi emocjonalnymi piosenkami błyskawicznie zawojował fanów muzyki po obu stronach oceanu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ed Sheeran "Thinking Out Loud" - posłuchaj

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2015 17:10
Po świetnie przyjętym debiucie "+" z 2011 roku, Ed Sheeran wydaje kolejną płytę. Album nosi tytuł "x" i odsłania jeszcze bardziej dojrzałe oblicze utalentowanego 23-latka
rozwiń zwiń