X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Obywatele Unii nieświadomie finansują drony?

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2014 19:00
W audycji sprawdzaliśmy co dzieje się na Ukrainie, rozmawialiśmy o wydawaniu pieniędzy z podatków obywateli państw Unii, a także uczciliśmy Światowy Dzień Radia.
Audio
  • "Więcej świata" 13 lutego 2014 r. (Popołudnie z radiową Jedynką)
Dron RQ-7 w Iraku
Dron RQ-7 w IrakuFoto: Wikimedia Commons/publ.dom./PD-USGOV

O kobietach, które tworzyły historię dziennikarstwa opowiadała Agata Kasprolewicz.

Ponadto, o sytuacji na Ukrainie rozmowa z Ołeksandrem Łytvynenko, który był przez lata urzędnikiem państwowym, od 1998 roku pracował w Narodowym Instytucie Studiów Strategicznych przy Prezydencie Ukrainy, a w styczniu 2014 roku w proteście przeciwko polityce prezydenta Janukowycza odszedł ze stanowiska.
Z Grzegorzem Cieślakiem z Collegium Civitas omawialiśmy temat sponsorowania przez obywateli państw Unii Europejskiej rozwoju przemysłu cywilnych samolotów bezzałogowych, na który - bez ich wiedzy - przeznaczane są podatki. W ten sposób Wspólnota wydała już co najmniej 315 milionów euro, a równocześnie temat dronów w Europie jest rugowany z debaty publicznej. Tak wynika z raportu "Eurodrones, Inc." organizacji Statewatch, która od 1991 roku monitoruje unijną współpracę w zakresie wymiaru sprawiedliwości i spraw wewnętrznych
"Więcej świata" prowadził Krzysztof Renik.

''

Zobacz więcej na temat: UE Ukraina Unia Europejska
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jaceniuk po spotkaniu z unijnym komisarzem: Europejczycy są z nami

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2014 11:00
- UE gotowa jest wesprzeć Ukrainę, jednak zależy to od gotowości prezydenta Wiktora Janukowycza do współpracy z opozycją - oświadczył lider protestujących Arsenij Jaceniuk po spotkaniu ze Sztefanem Fuele.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Soczi w cieniu Majdanu. ”Putin jest śmiertelnie przerażony”

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2014 22:00
Jeśli Ukraina odejdzie ku Europie, Władimir Putin będzie skończony jako polityk, jego nimb ”odnowiciela imperium” pryśnie. A co jeszcze straszliwsze dla Kremla, przykład będzie zaraźliwy dla Rosjan – mówi portalowi PolskieRadio.pl Wacław Radziwinowicz, autor książki ”Soczi. Igrzyska Putina”. Nie wątpi, że Putin zrobi w kwestii ukraińskiej wszystko co w jego mocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tymoszenko wkracza do gry. Chce debaty z prezydentem

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2014 19:34
- Zwracam się do Wiktora Janukowycza: jeśli chce publicznej debaty, to gotowa jestem do dyskusji o taktycznych i strategicznych krokach na rzecz wyprowadzenia kraju z kryzysu - pisze z więziennej celi była premier.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ukraińska opozycja wzywa obywateli do udziału w strajku ostrzegawczym

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2014 09:12
Według przedstawicieli opozycji, protest pomoże jeszcze raz zwrócić uwagę na postulaty oponentów rządzących. Chodzi o powrót do konstytucji z 2004 roku i ukaranie winnych brutalnych pacyfikacji pokojowych manifestacji.
rozwiń zwiń