Zaz wygrywa więcej niż raz!

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 20:30
Na szczycie listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" po raz drugi z rzędu znalazła się francuska piosenkarka Zaz z utworem "La ballade des gens heureux".
Warszawski koncert ZAZ odbędzie się 5 grudnia
Warszawski koncert ZAZ odbędzie się 5 grudniaFoto: mat. promocyjne

Utwór ten artystka wykonuje wspólnie ze swym rodakiem Gérardem Lenormanem.

Do ścisłej czołówki, być może to z powodu rozpoczynających się wakacji, powróciła piosenka "Tyle słońca w całym mieście". Wielki przebój Anny Jantar to numer dwa w najnowszym zestawieniu listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki".

Również miejsce trzecie należy do polskiego wykonawcy. To utwór "Włóczykij" pochodzący z pierwszej solowej płyty Janusza Panasewicza.

Najnowsze zestawienie listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" >>>

Losy kolejnego notowania są w Państwa rękach, już teraz więc zachęcamy do głosowania na stronie www.ppr1. polskieradio .pl . Propozycje do listy można zgłaszać też sms-owo pod numer 71 151, poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

pg

''

Czytaj także

Anna Jurksztowicz: jesteśmy zbyt fajni, by być niegodziwcami

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2014 13:29
- Mówi też o tym filozofia jogi. Nie jestem jest fanatyczną wyznawczynią, ale korzystam z możliwości, które oferuje ludzkości - przyznała w radiowej Jedynce piosenkarka, która wraca muzyczną scenę z płytą "Poza czasem: Muzyka duszy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

W muzycznym świecie Adama Sztaby. "Upływający czas, to najlepszy juror"

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2014 22:02
- Wielcy kompozytorzy i fenomen Grażyny Łobaszewskiej - Adam Sztaba podkreśla, że mamy z czego być w polskiej muzyce dumni. Ale podczas spotkania w "Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki" dyrygent przeniósł nas też w bardziej odległe rejony świata, aby w końcu powrócić do pewnego polskiego... mezaliansu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Nowicki: Wysocki walczył ze wszystkim, ale śpiewał porywająco

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2014 14:00
- Znałem go i spotykałem, nie mogłem tylko słuchać, gdy śpiewał w domu, bo miałem wrażenie, że za bardzo się obnaża. My Polacy, jeśli chodzi o teatr, do tego stopnia się nie obnażamy. Sztuka aktorska nie może przekraczać pewnych granic - mówił aktor w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń