Andrzej Dąbrowski muzykuje w stylu hip-hop

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2013 21:52
Piosenkarz weźmie udział w projekcie, w którym razem z hip-hopowcami będzie śpiewał.
Audio
Andrzej Dąbrowski w studiu radiowej Jedynki
Andrzej Dąbrowski w studiu radiowej JedynkiFoto: Andrzej Gralewski/PR

- Jazz łączy się z improwizacją, Ja improwizuję, a nawet udaję puzon - wyznał Andrzej Dąbrowski . Jeżeli ma dobry dzień to rzeczywiście jest to świetny efekt. - Do tego stopnia dobrze udaję, że na jednym z koncertów syn Zbyszka Namysłowskiego, świetny puzonista,  grał razem ze mną, on na instrumencie, ja ustami, z zaplecza wyjrzał Zbyszek i powiedział: Boże, to ja nie wiem, który jest który - śmieje się gość radiowej Jedynki .

>>> Tu znajdziesz notowania i nowości z listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki"
Piosenkarz przyznaje, że robią na nim wrażenie wokalistki i wokaliści, którzy dysponuja pięknym głosem i śpiewają piękne utwory. Na nim wielkie wrażenie robi utwór "Tell him" Celine Dion i Barbary Streisand .
Andrzej Dąbrowski przyznaje, że w samochodzie słucha radiowej Jedynki. Ale gdy nie słucha radia, to słucha Diany Krall . Więc kolejną jego propozycją jest piosenka I remeber you
Piosenkarz wyznał, że ma zaskakująca propozycje od hip-hopowców. Nie chciał podać szczegółów, bo nie czuł się upoważniony, ale ujawnił, że to ciekawy projekt, a jego udział w nim ma być związany z melodią. Są w to zaangażowane cztery osoby i zespół jazzowy. Słowa pochodzą w rappów.
Trzecią propozycją Andrzeja Dąbrowskiego była piosenka Grzegorza Turnaua "Cichosza'.
Rozmawiał Zbigniew Krajewski.

(ag)

''

Czytaj także

Oto prawdziwa królowa: Edyta Geppert

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2013 22:10
Inaczej nie można skomentować jej kolejnego triumfu w zestawieniu "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki”. Piosenka "Sentymentu mgła” znowu była bezkonkurencyjna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stan Borys zgubił serce w Zakopanem

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2013 21:00
Znany wokalista zakończył niedawno pracę nad nową piosenką. Na miejsce światowej premiery utworu wybrał audycję "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki"!
rozwiń zwiń