X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radiowa Jedynka na Festiwalu w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2013 21:00
W piątek 14 czerwca znany chyba wszystkim sygnał, którego kompozytorem jest Bogusław Klimczuk, obwieści rozpoczęcie jubileuszowego 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Radiowa Jedynka, jak co roku, będzie obecna na festiwalu, a dla naszych słuchaczy transmitować będziemy galę finałową.
Audio
  • Maria Szabłowska i Paweł Sztompke zapraszają na 50. Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu
Amfiteatr w Opolu
Amfiteatr w OpoluFoto: festiwalopole.com

Już w piątek, 14 czerwca, jeszcze przed rozpoczęciem festiwalu, zapraszaliśmy do słuchania "Muzycznej Jedynki" (audycja w godz. 13.00 - 15.00). W studiu festiwalowym w Opolu Maria Szabłowska i Paweł Sztompke rozmawiali ze znakomitymi gośćmi związanymi z Krajowym Festiwalem Piosenki Polskiej: Marylą Rodowicz, Olgą Bończyk, Natalią Sikorą, braćmi Łukaszem i Pawłem Golec. W audycji nie zabrakło oczywiście przebojów, które znamy ze sceny opolskiego amfiteatru, a także piosenek – kandydatek w konkursie "SuperPremier" i "SuperDebiutów". Nadaliśmy również ostatni odcinek "Opolskiej Pięćdziesiątki Radiowej Jedynki".

>>> Opolska Pięćdziesiątka Radiowej Jedynki – posłuchaj wspomnień uczestników festiwalu

Podczas koncertów "SuperPremiery 2013" i "Sing Sing – SuperDebiuty z Marylą!" radiowa Jedynka przyznała swoje nagrody.

W sobotę, 15 czerwca, kiedy odbywa się konkurs "SuperJedynek 2013", szczególnie zapraszamy do wysłuchania relacji naszych dziennikarzy w "Sobocie z radiową Jedynką". Maria Szabłowska i Paweł Sztompke rozmawiali z rzecznikiem festiwalu Mikołajem Dobrowolskim oraz dyrektorem Muzeum Piosenki Polskiej Jarosławem Wasikiem. Także w tym dniu przyznane zostaną nagrody radiowej Jedynki.

Program 50. KFPP w Opolu >>>

16 czerwca, w "Leniwej niedzieli" Maria Szabłowska z jedynkowego studia w Opolu będzie rozmawiała z uczestnikami festiwalu. Zapraszamy też na popołudniową relację z Opola ok. godz. 15.50 - po pierwszych próbach przed galą "Opole! Kocham Cię!" nasi wysłannicy zrelacjonują ich przebieg i zaproszą Państwa do słuchania wieczornej transmisji.
Od godz. 20.30 radiowa Jedynka transmitować będzie Galę Jubileuszową 50. FPP "Opole! Kocham Cię!".
Zapraszamy do słuchania!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Dąbrowski: cicho siedzę, nie lubię rozgłosu

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2013 16:44
- Całe moje życie to przeróżne fascynacje, które na tyle mnie wciągały, że zacząłem w każdej osiągać jakiś sukces - powiedział w "Muzycznej Jedynce" piosenkarz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Bajor: dziś by mi się nie powiodło

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2013 17:00
- Skupienie widza, iluminacja, internet, to się tak zmieniło, że marzenia, chęć realizacji siebie są zupełnie inne - przyznał w Jedynce piosenkarz i aktor Michał Bajor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opolska Artystka bez Granic

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2013 14:54
We wspomnieniach z pięćdziesięciu lat istnienia Festiwalu w Opolu wracamy do roku 2009. To wtedy Irena Santor otrzymała szczególną nagrodę.
rozwiń zwiń