X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Diamentowy Mikrofon dla Ireny Santor

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2013 21:55
Zakończył się 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Podczas Gali Jubileuszowej "Opole! Kocham Cię!" Irena Santor otrzymała prestiżową nagrodę Polskiego Radia.
Audio
  • Irena Santor odebrała Diamentowy Mikrofon z rąk prezesa Zarządu Polskiego Radia Andrzeja Siezieniewskiego
Irena Santor
Irena SantorFoto: PAP/Andrzej Hrechorowicz

W koncercie wieńczącym Festiwal  artystom towarzyszyła Polska Orkiestra Radiowa, a współprowadzili go dziennikarze Radiowej Jedynki – Maria Szabłowska i Paweł Sztompke. Radiowa Jedynka transmitowała wydarzenie.

Opole 2013: Nagrody Polskiego Radia >>>

Podczas uroczystości prezes Zarządu Polskiego Radia Andrzej Siezieniewski wręczył Diamentowy Mikrofon . Prestiżową nagrodę, przyznawaną od 1995 roku osobowościom radiowym – pracownikom i współpracownikom Polskiego Radia, otrzymała Irena Santor.

Artystkę uhonorowano za wyjątkowy głos, talent i sceniczną osobowość, dzięki którym od ponad 50 lat jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej piosenki, za zawodową wierność Polskiemu Radiu, w którego archiwach znajdują się setki jej nagrań, w tym wiele dokonanych z towarzyszeniem radiowych orkiestr.

"Kręci mnie ten świat" - najnowsza płyta Ireny Santor dostępna na sklep.polskieradio.pl

- Nie muszę mówić, jaka jestem szczęśliwa. Dziękuję, że kochacie polską piosenkę. I dziękuję za przyznanie mi tej nagrody, bo w radiu to najwyższe odznaczenie. Ale to wszystko zawdzięczam Publiczności, Państwu. Dziękuję - powiedziała Irena Santor odbierając nagrodę.

Opole 2013 na antenie Jedynki - posłuchaj rozmów i wspomnień gwiazd >>>

Opole 2013: SuperNagrody plebiscytu "SuperJedynki" przyznane >>>
- - -
Diamentowy Mikrofon to nagroda ustanowiona i przyznana po raz pierwszy 28 stycznia 1995 r. z okazji 70-lecia polskiej radiofonii. Wśród jej dotychczasowych laureatów znaleźli się m.in.: Stefania Grodzieńska, Ksawery Jasieński, Irena Kwiatkowska, Jeremi Przybora, Bohdan Tomaszewski, Jerzy Waldorff, Maria Koterbska, Czesław Miłosz, Papież Jan Paweł II, Jan Nowak-Jeziorański, Włada Majewska, Zbigniew Zapasiewicz, Tadeusz Sznuk, Wojciech Młynarski. Po raz ostatni Diamentowy Mikrofon przyznano w 2010 roku – otrzymała go Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, obchodząca wówczas jubileusz 75-lecia.

Zobacz więcej na temat: Irena Santor Opole 2013
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak