X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wakacje w Maroku za 1200 zł? Wystarczy dobry plan

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2015 14:50
- Pierwsza i najważniejsza zasada taniego podróżowania to elastyczność. Wyobrażenie, że w lipcu polecimy do Maroka na 2 tygodnie i nie wydamy za dużo, nie jest realistyczne - mówi Tomasz Michniewicz.
Audio
  • Tomasz Michniewicz o tanim podróżowaniu (Reszta świata/Jedynka)
- W okresie świąt Bożego Narodzenia i wakacji wszystkie linie lotnicze mają tzw. żniwa i za bilety płaci się jak za zboże - mówi Tomasz Michniewicz
- W okresie świąt Bożego Narodzenia i wakacji wszystkie linie lotnicze mają tzw. żniwa i za bilety płaci się jak za zboże - mówi Tomasz Michniewicz Foto: Jamie McCaffrey/Flickr/CC BY 2.0

Prowadzący audycję "Reszta świata" tłumaczy, co rozumie pod hasłem "elastyczność". - Albo mam ruchome daty podróży, albo mam długą listę krajów, do których mogę polecieć. Jeśli muszą to być np. Indie, to wyznaczam sobie półroczny przedział czasowy na taką podróż. A jeśli koniecznie musi to być druga połowa listopada, to mam przygotowaną listę 10 krajów, które mnie fascynują i wybieram któryś z nich - opowiada dziennikarz i podróżnik.

Czytaj także >
reszta świata.jpg
Polacy na tle turystów z innych państw

Na wyprawę do Maroka Tomasz Michniewicz wydał ok. 1200 zł. Jak przekonuje, w tej kwocie zmieściły się zarówno przeloty lotnicze, koszty wizy, zakwaterowanie, jak i wyżywienie. Z audycji można dowiedzieć się, jakie kryteria powinien spełniać kraj, do którego się wybieramy oraz kiedy najlepiej kupować bilety lotnicze.

***

Tytuł audycji: Reszta świata

Prowadzi: Tomasz Michniewicz

Data emisji: 23.10.2015

Godzina emisji: 9.12

pg/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Praca pilota wycieczek. "Zapomnij o wolnym czasie"

Ostatnia aktualizacja: 15.08.2015 22:08
- My nigdy nie jeździmy na wycieczki, a do intensywnej, odpowiedzialnej pracy - podkreśla przewodnik Piotr Kruczek. Satysfakcja z pracy przychodzi wraz z doświadczeniem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie jesteśmy gorszymi turystami niż Niemcy

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2015 14:09
Polscy turyści za granicą wcale nie zachowują się gorzej niż turyści z innych krajów, np. Niemcy czy Austriacy.
rozwiń zwiń