Problem najpiękniejszego Polaka. Musi schudnąć

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2014 11:41
Wybory najpiękniejszych przestały być zarezerwowane wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni coraz częściej zajmują się swoim wyglądem i niekoniecznie chodzi im tylko o zdrowie. Przykładem jest Kamil Zatorski.
Audio
  • Reportaż Katarzyny Błaszczyk pt. "Mister jest głodny". (Reportaż w Jedynce)
Kamil Zatorski, Manhunt Poland 2014
Kamil Zatorski, Manhunt Poland 2014Foto: Artur Rusek

Ma prawie 20 lat i studiuje na Politechnice Łódzkiej. Do konkursu Manhunt Poland 2014 trafił przypadkowo - zauważono jego profil jako modela.

Kamil
Kamil Zatorski

Jak tłumaczy, nad sylwetką pracował od dziecka. Grał w piłkę ręczną, uprawiał kulturystykę i trójbój siłowy. Największy sportowy sukces Kamila to wicemistrzostwo województwa łódzkiego w pchnięciu kulą.

 

Obecnie Kamil przygotowuje się do Manhunt International 2014 w Chinach. Chce poprawić formę, zrzucić kilka kilogramów i zadbać o skórę. Intensywnie pracuje też nad znajomością języka angielskiego. Problem w tym, że Kamil od 6 lat trenuje kulturystykę i okazuje się być za duży na modela. Dlatego zdecydował się na restrykcyjną, bezwęglowodanową dietę.

Kim jest Kamil Zatorski - najpiękniejszy mężczyzna w Polsce? Co, jako społeczeństwo, myślimy o męskich konkursach piękności? Jaki jest obecny ideał męskości? Co są skłonni zrobić mężczyźni dla urody? Czy w Polsce mamy kult piękności i młodości? O tym w reportażu Katarzyny Błaszczyk pt. "Mister jest głodny".

tj/ag

Reportaże w radiowej Jedynce >>>

Czytaj także

On Niemiec, ona Polka. Połączyła ich miłość do sztuki

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2013 10:53
Kiedy Eckart Kirschner po raz pierwszy zobaczył Grażynę Barszczewską nie wiedział, że jest w Polsce znaną aktorką.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nauczycielka urodziła dziecko ucznia?

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2013 13:20
Kilka dni temu Polskę obiegła szokująca wiadomość o czternastoletnim chłopcu, który został ojcem dziecka swojej trzydziestosześcioletniej nauczycielki. Wiele mediów, bazując na tej publikacji wydało już wyrok w tej bulwersującej sprawie. Czy słusznie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znaleźli sposób, by razem ciekawie spędzać czas

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2013 11:14
Taneczne kawiarenki to pomysł, dzięki któremu spotykają się młodzi i starsi Koszalinianie. Poznają się i bawią przy muzyce, a raz w roku do Koszalina zjeżdżają też seniorzy z całego świata.
rozwiń zwiń