"Kamionek milowy" - reportaż Eweliny Karpacz-Oboładze

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2017 11:00
Kamionek to mały obszar o dużym potencjale. Znajduje się pomiędzy coraz bardziej modną Pragą Północ a Grochowem. Siłę Kamionka stanowią małe firmy i zakłady rzemieślnicze.
Audio
  • "Kamionek milowy" - Ewelina Karpacz-Oboładze (Reportaż/Jedynka)
Jeziorko Kamionkowskie
Jeziorko KamionkowskieFoto: Adrian Grycuk/Wikipedia/CC BY-SA 3.0 pl

Są one bohaterami akcji Kamionek Milowy. To pomysł studentów Uniwersytetu SWPS. Projekt łączy w sobie przeszłość, teraźniejszość i przyszłość - wykorzystuje obecne zainteresowanie dawną Warszawą i nostalgię do czasów minionych dla promocji własnego przedsiębiorstwa. Działania projektowe obejmą m.in. redekorację wnętrz wybranych obiektów, edukację przedsiębiorców oraz stworzenie aplikacji mobilnej, skierowanej do mieszkańców i turystów. Wszystko to pod hasłem marketingu nostalgicznego.

***

Tytuł reportażu: "Kamionek milowy"

Autorka reportażu: Ewelina Karpacz-Oboładze

Data emisji: 31.01.2017

Godzina emisji: 21.30

gs/mg

Czytaj także

"W Domu Lalki Adoptowanej" - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2017 12:20
Inspirują się nawzajem: matka i córka, dwie niepokorne, artystyczne dusze z Karpacza. Urszula Jonkisz: kiedyś po prostu krawcowa, później – z pasji i uporu – kostiumolożka i scenografka, społeczna działaczka kultury, poetka oraz Diana Jonkisz: teraz już dyplomowana aktorka i scenografka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dowód tożsamości" - reportaż Olgi Mickiewicz i Beaty Kwiatkowskiej

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2017 11:00
Andrzej Kępa od dwóch lat jest bezdomnym. A formalnie, od początku roku – osobą zmarłą, chociaż żyje, porusza się, rozmawia. I walczy z urzędnikami o likwidację własnego grobu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Eksperyment" - reportaż Adama Bogoryi-Zakrzewskiego

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2017 08:30
Zapraszamy na reportaż o wyjątkowym programie w więziennictwie – pracy recydywistów z agresywnymi psami, których nikt nie chciał przygarnąć.
rozwiń zwiń