"Ala w krainie muzyki" - reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2020 23:10
Polska po raz drugi z rzędu została gospodarzem konkursu piosenki Eurowizja Junior. Tegoroczną reprezentantką naszego kraju była Ala Tracz - dziesięciolatka, mieszkająca w Stojeszynie Pierwszym koło Janowa Lubelskiego.
Ala Tracz
Ala TraczFoto: TVP

alatracz1200.jpg
"Będę siłą" – reportaż Antoniego Rokickiego

Ma piękny, mocny głos, który po raz pierwszy pokazała publice w wieku zaledwie 3 lat. Do śpiewania zachęciła ją starsza siostra Ola, a także mama Anna, która ma wykształcenie muzyczne. Jak wyglądały kulisy przygotowań do Eurowizji? Jak sukces zmienia codzienne życie młodych wokalistów i ich bliskich?


źródło: Junior Eurovision Song Contest/Youtube 

W reportażu wystąpili: Anna Tracz, Ola Tracz, Krzysztof Tracz, Daria Druzgała, Marcin Kusy, Mateusz Szymkowiak, Ida Nowakowska, Agnieszka Wiechnik, Alicja Szemplińska.
***

***

Tytuł audycji: "Reportaż w Jedynce"

Tytuł reportażu: "Ala w krainie muzyki"

Autor reportażu: Antoni Rokicki

Data emisji: 4.12.2020

Godzina emisji: 23.10

ag


Czytaj także

Polska wygrała po raz drugi z rzędu. Przypominamy sukces Roksany Węgiel

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2019 19:00
Roksana Węgiel dziecięcy konkurs piosenki Eurowizji wygrała w 2018 roku. W finale imprezy, która odbyła się w Mińsku na Białorusi, nastolatka z naszego kraju zdobyła sympatię publiczności i sędziów piosenką "Anyone I Want To Be".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Utwór zagrany z pamięci - reportaż o Henryku Mikołaju Góreckim

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2020 07:08
Do końca życia rozpamiętywał przykre zdarzenia z dzieciństwa. Dla bliskich był wspaniałym i kochającym mężem i ojcem. Dla szerokiej publiczności - jednym z najsłynniejszych polskich kompozytorów.
rozwiń zwiń