X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ostre zakręty to jej specjalność. Te życiowe także

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2013 11:05
Katarzyna Kędzior jest motocyklistką i kaskaderką filmową. Mimo wielu przeciwności losu ma w sobie ogromne pokłady siły i pozytywnego myślenia, by sobie z nimi radzić.
Audio
Ostre zakręty to jej specjalność. Te życiowe także
Foto: Glow Images/East News

Katarzyna Kędzior nie boi się zawrotnych prędkości i trudnych ewolucji. Wzięła w życiu kilka solidnych zakrętów i brawurowo wyszła na prostą. Nie przestraszyła się, gdy 10 lat temu przyszło jej stoczyć walkę z nowotworem węzłów chłonnych. Lęk przyszedł później.

Bohaterka reportażu "Za zakrętem" Joanny Bogusławskiej stoczyła również walkę o życie i zdrowie syna Adasia. Jeszcze w okresie ciąży lekarze wykryli u niego poważną wadę genetyczną. Wbrew fatalnym rokowaniom pani Katarzyna postanowiła jednak, że urodzi. Tuż przed porodem okazało się, że dziecko jest zupełnie zdrowe!

Reportaże w Jedynce >>>

Już szpitalu Adaś zaraził się sepsą, miał 95 procent zakażenia krwi i lekarze ponownie nie dawali mu żadnych szans. Z pomocą przyszedł bioenergoterapeuta i chłopiec, który był już nieprzytomny i nie mógł przyjmować pokarmu od matki, nagle otworzył oczy.

Tydzień po urodzeniu chłopiec miał operowaną wadę serca, po której nie mógł samodzielnie oddychać. Zanim lekarze ustalili, że uszkodzeniu uległy nerwy przepony, Adaś przez 8 miesięcy był podłączony do respiratora. Łącznie na OIOM-ie spędził blisko dwa lata.

Dziś Katarzyna Kędzior wytrwale i z uporem walczy z porażeniem mózgowym syna.

Zapraszamy do wysłuchania całego reportażu Joanny Bogusławskiej "Za zakrętem".

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Tam rodzi się miłość" - Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2013 09:00
Czwartek, 8 sierpnia 2013, godz.18.15, Program 3. Magda zawsze marzyła o wyjeździe do Nepalu i w Himalaje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jak gwiazda rocka" - Joanna Bogusławska

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2013 09:00
Wtorek, 10 września 2013, godz. 18.15, Program 3. Max Wójcik jest pierwszym człowiekiem, który przepłynął Bałtyk na desce z żaglem.
rozwiń zwiń