X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Absurd na basenie. Jedno dziecko - jeden opiekun

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2016 17:25
Słuchacz Jedynki poinformował o nietypowym regulaminie basenu w Pruszczu Gdańskim. Dzieci mogą tam pływać tylko pod opieką dorosłych, przy czym na jedno dziecko musi przypadać jeden opiekun.
Audio
  • Dlaczego na basenie w Pruszczu Gdańskim każde dziecko musi mieć oddzielnego opiekuna? (Wszystko, co chciałbyś wiedzieć.../Jedynka)
Czy na basenie dozorowanym przez ratowników rodzice powinni ponosić całkowitą odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci?
Czy na basenie dozorowanym przez ratowników rodzice powinni ponosić całkowitą odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci?Foto: Glow Images/East News

Co mają zrobić rodzice z rodzin wielodzietnych? - Sama jestem w takiej sytuacji, więc "pożyczam rodzica" - mówi pracowniczka pływalni. Wytłumaczenia dla tej kuriozalnej sytuacji Janusz Weiss postanowił poszukać w urzędzie miejskim. - W związku z tym, że mieliśmy takie sygnały, o których także pan wspomniał, zmieniliśmy to. Teraz rodzic, który ma więcej niż jedno dziecko, wypełnia oświadczenie, że bierze pełną odpowiedzialność za swoje dzieci - wyjaśnia Jerzy Kulka, zastępca burmistrza Pruszcza Gdańskiego.

Janusz Weiss zapytał także, czy przypadkiem w całej sprawie nie chodziło o pieniądze i o przyciągnięcie na basen jak największej liczby osób dorosłych, kupujących pełnopłatne bilety.

***

Tytuł audycji: Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać

Prowadzi: Janusz Weiss

Data emisji: 29.03.2016

Godzina emisji: 16.14

Z pytaniami do Janusza Weissa można dzwonić pod nr tel.: 22 645 21 55. Można też pisać na adres: weiss@polskieradio.pl.

mg/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak długo może trwać ustalenie ojcostwa?

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2015 17:50
Ustalanie ojcostwa to proces trudny psychologicznie dla wszystkich stron sporu. Jak długo trwa ten proces i jakie działania trzeba podjąć?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niepełnosprawni intelektualnie otworzą kawiarnię

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2016 13:00
Osoby z niepełnosprawnością intelektualną rzadko znajdują pracę. - Po skończeniu szkoły specjalnej dzieci zostają w czterech ścianach z pilotem - mówi Blanka Popowska, założycielka Fundacji "Też Chcemy Być".
rozwiń zwiń