Robert Gawliński: pracę i dom trzeba oddzielić grubą krechą

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2014 08:00
Tuż przed występem Wilków na trasie Lata z Radiem Robert Gawliński zawitał do plenerowego studia radiowej Jedynki, gdzie Karolinie Rożej i Romanowi Czejarkowi zdradził tajemnicę udanego związku biznesowo-rodzinnego.
Audio
  • Robert Gawliński o zawodowej współpracy z żoną Moniką (Lato z Radiem Extra/Jedynka)
Robert Gawliński i zespół Wilki podczas koncertu Lata z Radiem w Przysusze
Robert Gawliński i zespół Wilki podczas koncertu Lata z Radiem w Przysusze Foto: Redakcja Lata z Radiem

Monika i Robert Gawlińscy są małżeństwem już ponad 25 lat, a prócz domu łączy ich działalność zespołu Wilki, którego Gawlińska jest managerem. Wokalista podkreślał w "Lecie z Radiem Extra", że niemożność zbudowania udanej współpracy z członkami rodziny to mit. - Jak my to zrobiliśmy? Z miłości chyba samo tak się robi - stwierdził i dodał: - W show-biznesie każdy jest wrażliwcem, Monika nie rządzi więc twardą ręką.

Ważne jego zdaniem jest, by się dotrzeć i znaleźć własny sposób na pogodzenie życia prywatnego i zawodowego. Gawlińscy postanowili je rozdzielić. - Zrozumieliśmy, że trzeba grubą krechą oddzielić to, co jest domem i rodziną, a co pracą. W domowej puli znalazły się także rzeczy, które są przyjemnością, na przykład solowe płyty, które nagrywam, choć nie mają na celu być przebojowe. Monika bardzo mi w tym kibicuje - opowiadał Robert Gawliński.

LATO z RADIEM 2014 - koncerty, audycje, filmy, zdjęcia >>>

Swoją wizytę w plenerowym studiu Jedynki wokalista zakończył pozdrowieniem dla wszystkich słuchaczy Lata z Radiem. - Też się wychowałem na tej audycji. Była to jedyna piękna audycja w lecie, której można było słuchać opalając się czy wyjeżdżając z rodzicami - powiedział.

Kolejne sekrety Robert Gawliński odsłoni przed słuchaczami w niedzielnym cyklu "Bez tajemnic". Zapraszamy >>

(asz/mc)

Czytaj także

Opowieść wigilijna: zakazany owoc Roberta...

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2012 14:54
Jako kilkulatek wokalista zespołu Wilki wymyślił sobie bardzo niegrzeczną zabawę. W efekcie wyjawił pewną tajemnicę swojego dziadka… O wspomnieniach wigilijnych Monika i Robert Gawlińscy opowiadali w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gawliński: pierwszy talent show był organizowany w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2013 18:01
Pierwszy raz w Opolu Robert Gawliński wystąpił w połowie lat 80. ubiegłego wieku. Nie był to jednak Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki, a konkurs dla młodych kapel rockowych. - Nagrodą było nagranie płyty, co było w tamtych latach nie lada wyczynem dla młodego zespołu - mówił w Jedynce artysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nosowska: trasa Lata z Radiem to dla nas okazja do spotkania z publicznością

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2014 12:00
- Zespół Hey powstał po to, żeby próbować zestawiać ze sobą w atrakcyjny sposób słowo z dźwiękiem. A naszym drugim najważniejszym działaniem jest konfrontowanie tego, co sobie wymyśliliśmy, z publicznością - mówiła w Jedynce Katarzyna Nosowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia "Stashka" Stasiak dopisuje swoje kolejne marzenie

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2014 20:00
- Prowadzę zeszyt "1000 marzeń". Na razie zapisałam w nim ich jedynie 180. Muszę jednak dodać jeszcze jedno, o Karlshamn - powiedziała w "Muzycznej Jedynce" młoda artystka, która będzie reprezentować Polskę na Bałtyckim Festiwalu Piosenki.
rozwiń zwiń