X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyczna drużyna Kubusia Puchatka. Gwiazdy w bajkowych rolach

- Które postaci świata muzyki przypominają państwu Kłapouchego, Króliczka czy przemądrzałą Sowę, już o Kubusiu nie wspomnę. Ja typuję... - do szczególnej zabawy zaprosił słuchaczy Marcin Kusy.
O Audycji
Tytuł Muzyka nocą 18.01.2015 00:00
Prowadzący Marcin Kusy
Opis

- Które postaci świata muzyki przypominają państwu Kłapouchego, Króliczka czy przemądrzałą Sowę, o Kubusiu nie wspomnę? Ja typuję... - do szczególnej zabawy zaprosił słuchaczy Marcin Kusy.

Miś, który przetrwał ponad pokoleniami i... podziałami. Dzień Kubusia Puchatka. Zdaniem prowadzącego w roli Puchatka znaleźliby się Demis Roussos czy Krzysztof Krawczyk. W audycji padły także typy słuchaczy, a wśród nich: Frank Sinatra, Aretha Franklin, Robbie Williams, Tadeusz Nalepa, Mika Urbaniak, Skiba, Stachursky - posłuchajcie w jakich rolach. I kto powinien muzycznie wcielić się w... Stumilowy Las!

Zaprezentowaliśmy nowe nagrania od Django Django, Diany Krall, Fair Weather Friends oraz Warszawskiego Combo Tanecznego. Ponadto Piosenki Dnia Jedynki mijającego tygodnia oraz wspomnienie lat 90.: Lech Janerka, Mancu, Robert Janowski, Patrycja Kosiarkiewicz, Janusz Panasewicz, Kayah, Blenders i Kancelarya.

asz/kul

Playlista
Tagi

Marcin
Marcin Kusy i drużyna Kubusia Puchatka. Foto. Polskie Radio
Playlista