X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co jest najważniejsze dla Andrzeja Chyry?

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2015 19:40
Jeden z najbardziej uznanych polskich aktorów nie ma nic przeciwko pracy z debiutantami. – Wydaje mi się ciekawe spotkanie z kimś, kto zaczyna ze mną rozmawiać zupełnie innym głosem – mówi Andrzej Chyra.
Audio
  • Andrzej Chyra opowiada o aktorstwie, reżyserii i ojcostwie (Dosłownie kultura/Jedynka)
Film Znam kogoś, kto cię szuka dotyka także tak aktualnego dziś tematu imigrantów. Tego czy i jak odnajdują się w nowym miejscu...
Film "Znam kogoś, kto cię szuka" dotyka także tak aktualnego dziś tematu imigrantów. Tego czy i jak odnajdują się w nowym miejscu...Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Aktor wyjaśnia, że oprócz scenariusza, który budzi zainteresowanie danym projektem, ważny jest też pewien rodzaj porozumienia, kompatybilności z reżyserem. Tylko dzięki nim współpraca może być owocna. Co takiego miał w sobie scenariusz młodej francuskiej artystki polskiego pochodzenia Julii Kowalski, co sprawiło, że Andrzej Chyra zdecydował się zagrać jedną z głównych ról w filmie "Znam kogoś, kto cię szuka", który do polskich kin wchodzi 27 listopada ?

Czytaj i słuchaj także >>
czerwony pająk 1200 img_2863-fot-adam_golec.jpg

W rozmowie z Joanna Sławińską aktor zdradza dlaczego reżyseruje opery, ale nie decyduje się na reżyserię spektakli teatralnych. Czego boi się Andrzej Chyra? Co jest dla niego najważniejsze w ojcostwie? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!

 ***

Tytuł audycji: Dosłownie kultura

Prowadzi: Joanna Sławińska

Gość: Andrzej Chyra (aktor, reżyser)

Data emisji: 16.11

Godzina emisji: 17.17

gs/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marcin Dorociński o osiąganiu celu bez względu na koszty

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2015 20:40
- Jak wiele jesteś w stanie poświęcić, żeby osiągnąć coś, żeby doprowadzić sprawy do końca? Tego możemy się dowiedzieć tylko z dystansu, patrząc wstecz – ocenia ceniony aktor.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janusz Gajos: bałem się, że ludzie mnie znienawidzą

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2015 13:14
- W "Przesłuchaniu" gram potwora. Na planie mówiłem reżyserowi, że boję się, że na mój widok ludzie na ulicy będą rzucać we mnie kamieniami. Na szczęście tak nie było - wspomina aktor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Stuhr: czekałem na bohatera ze skazą

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2015 14:50
- Rola w "Obławie" pozwoliła mi zagrać postać, którą od dawna miałem w głowie. W tym sensie była to rola najłatwiejsza dla mnie - mówi aktor. Ale rok premiery tego filmu okazał się bardzo trudny.
rozwiń zwiń