X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beata Sawicka skazana, ale wątpliwości zostały

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2012 13:34
Czy CBA miało prawo działać tak jak działało w sprawie byłej posłanki Beaty Sawickiej, która w środę została skazana za usiłowanie korupcji. Dyskutowały o tym uczestniczki audycji "Sterniczki".
Audio
Beata Sawicka po rozprawie, na której skazano ją za korupcję
Beata Sawicka po rozprawie, na której skazano ją za korupcjęFoto: PAP/Tomasz Gzell

Jak zwykle górę wzięły emocje, a dyskusja była bardzo burzliwa. - Pani ma jakąś zaciętą płytę, Jest pani w jakiejś analogowej narracji - mówiła jedna z dyskutantek do drugiej. A chodziło o to, czy CBA miało prawo grać na emocjach Sawickiej. Bo podstawiło jej agenta, który byłą posłankę rozkochał i skłonił do przyjęcia korupcyjnej propozycji.

Obecne w studiu radiowej Jedynki panie rozmawiały też o plusach i minusach Euro 2012. I czy w ogóle ta impreza jest potrzebna?

W dyskusji udział wzięły: minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania, PO, Beata Szydło - wiceprezes PiS, Kinga Dunin - pisarka, publicystka oraz Joanna Kos-Krauze, reżyserka, scenarzystka.

Dyskusję prowadził Robert Kowalski.

(ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pokłóciły się o debatę

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2012 12:10
W studiu radiowej Jedynki burzliwa dyskusja o piątkowych wydarzeniach w Sejmie, gdzie doszło do ostrej wymiany zdań między Jarosławem Kaczyńskim i Januszem Palikotem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Działania CBA ws. Sawickiej były niewłaściwe"

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2012 19:34
- Nie usprawiedliwiam Sawickiej, ale oskarżam CBA o stosowanie metod, które czynią z ludzi przestępców - powiedziała w Trójce posłanka PO Iwona Śledzińska-Katarasińska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Sawicką nie kierowała miłość, a pazerność"

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2012 13:16
PO powinna przeprosić Polaków, że nabrała ich na łzy Sawickiej. Sąd na te łzy się nie dał nabrać – mówił Adam Hofman (PiS) .
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gmyz: sąd nie dał się nabrać na łzy Sawickiej

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2012 08:56
Seweryn Blumsztajn i Cezary Gmyz oceniali w radiowej Jedynce wyrok w sprawie o korupcję Beaty Sawickiej, która została skazana na trzy lata więzienia.
rozwiń zwiń