X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Debata wyborcza. Polska a kryzys migracyjny

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2015 18:06
Pierwsza debata wyborcza w radiowej Jedynce z cyklu "Najważniejsze sprawy" poświęcona była uchodźcom w Europie.
Audio
  • Debata wyborcza z cyklu "Najważniejsze sprawy": kryzys migracyjny w Europie (Jedynka)
Od lewej siedzą: Paulina Piechna-Więckiewicz (SLD - Zjednoczona Lewica), Artur Dębski (PSL),  Przemysław Wipler (KORWiN) i Przemysław Szubartowicz
Od lewej siedzą: Paulina Piechna-Więckiewicz (SLD - Zjednoczona Lewica), Artur Dębski (PSL), Przemysław Wipler (KORWiN) i Przemysław SzubartowiczFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Na ubiegłotygodniowym spotkaniu ministrów spraw wewnętrznych państw UE w Brukseli Polska zaakceptowała decyzję o podziale uchodźców. Ogólnie rozdzielonych ma zostać 120 tys. osób, ale decyzja dotyczyła podziału 66 tys. uchodźców docierających do Włoch i Grecji, z czego Polsce – która już wcześniej zgodziła się na przyjęcie 2 tysięcy uchodźców – przypadnie około 5 tys. osób. Ta liczba będzie jeszcze pomniejszona w momencie, gdy zgłoszą się państwa, które dotychczas nie uczestniczą w tym programie.

Imigranci w Europie - serwis specjalny >>>

Czy Polska może przyczynić się do zażegnania kryzysu migracyjnego w Europie, czy powinniśmy przyjmować uchodźców i czy obawy przed skutkami ich przybycia są uzasadnione, dyskutowali uczestnicy debaty wyborczej w Jedynce.

***

Tytuł audycji: Debata dnia

Prowadzi: Przemysław Szubartowicz

Goście: Paulina Piechna-Więckiewicz (SLD - Zjednoczona Lewica), Przemysław Wipler (KORWiN), Artur Dębski (PSL)

Data emisji: 29.09.2015

Godzina emisji: 16.26

pg/mp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Specjalny fundusz na ochronę granic Europy. Kraje arabskie zapłacą?

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2015 21:15
Szef MSZ Grzegorz Schetyna podczas wizyty w Nowym Jorku poinformował, że kraje Unii Europejskiej, będą rozmawiały z innymi krajami, także arabskimi, o tworzeniu funduszu, który przyczyni się m.in. do poprawy bezpieczeństwa południowych granic UE. Szef MSZ: nowy fundusz na ochronę granic
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Możemy liczyć się z tym, że ruszy cała Syria"

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2015 17:20
- Gdybyśmy zobaczyli, jak wyglądają obozy dla uchodźców w Turcji, to przypuszczam, że Polska nie zapewni tak dobrych warunków - mówił w Jedynce Wojciech Szewko, ekspert ds. stosunków międzynarodowych, komentując plan rozdziału imigrantów w Europie.
rozwiń zwiń