X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ustawa o policji. Swobody obywatelskie zagrożone?

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2016 17:39
Od kiedy terroryzm wtargnął na skalę masową i na stałe w nasze życie, rozpoczął się wyścig państw, a dokładnie ich służb, z tym zagrożeniem. To wyścig, w którym zmusza się nas, by na ołtarzu bezpieczeństwa położyć swobody obywatelskie. Datą symboliczną jest tu 11 września 2001 roku.
Audio
  • Co oznaczają zmiany w ustawie o policji? (Jedynka/Debata Dnia)
Goście Debaty dnia i jej prowadzący. Od lewej: Wojciech Klicki, Marek Mądrzejewski,  Przemysław Zegarek, dr Łukasz Kister
Goście "Debaty dnia" i jej prowadzący. Od lewej: Wojciech Klicki, Marek Mądrzejewski, Przemysław Zegarek, dr Łukasz KisterFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Zmiany w ustawie o policji, które z racji wyroku Trybunału Konstytucyjnego sprzed półtora roku muszą wejść w życie do 7 lutego oraz zapowiedź ministra spraw wewnętrznych podjęcia intensywnych prac nad pierwszą w historii III RP ustawą antyterrorystyczną, stały się przyczyną ożywionych dyskusji.

Co te zmiany znaczą? Dlaczego przez wielu postrzegane są w kategorii zagrożenia? Dyskutowali o tym goście: ekspert ds. bezpieczeństwa dr Łukasz Kister oraz prawnicy Wojciech Klicki i Przemysław Zegarek. Zapraszamy do wysłuchania całej debaty.

***

Tytuł audycji: Debata dnia

Prowadzi: Marek Mądrzejewski

Goście: dr Łukasz Kister (Collegium Civitas), Wojciech Klicki (Fundacja Panoptykon) i Przemysław Zegarek (kancelaria Lex Artist)

Data emisji: 25.01.2016

Godzina emisji: 16.22

mp/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zmiany w ustawie o policji. "Fikcyjność kontroli nad wykorzystywaniem danych telekomunikacyjnych"

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2015 16:46
Mija termin wyznaczony przez Trybunał Konstytucyjny na wprowadzenie nowych przepisów dotyczących kontroli nad korzystaniem z danych telekomunikacyjnych przez policję i inne służby. Czy ustawodawca zdąży z realizacją tego obowiązku?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gen. Gromosław Czempiński: inwigilacja może być jedynym sposobem na zwalczenie terroryzmu

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2016 09:30
Zdaniem byłego szefa UOP, trudno zwalczyć terroryzm bez podsłuchów, ale wiele zależy też, jego zdaniem od tego, w czyich rękach znajdą się te dane
rozwiń zwiń