X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kolejne taśmy podsłuchowe. Czy to polityczny przełom?

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2017 18:00
Niedawno opublikowano zapisy kolejnych taśm zarejestrowanych w restauracji "Sowa i Przyjaciele". O tym, czy nagrania wyjaśniają coś na temat mechanizmów funkcjonowania III RP, dyskutowali goście "Debaty Jedynki". 
Audio
  • Kolejne taśmy podsłuchowe. Czy to polityczny przełom? (Debata Jedynki)
Od lewej: Stanisław Skarżyński, Piotr Nisztor, Przemysław Wojciechowski, tyłem siedzi prowadzący Debatę Jedynki Witold Gadowski
Od lewej: Stanisław Skarżyński, Piotr Nisztor, Przemysław Wojciechowski, tyłem siedzi prowadzący "Debatę Jedynki" Witold GadowskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

dworczyk michal free 1200.jpg
"To, czego dowiadujemy się z tych taśm, stawia włosy na głowie"

Stacja TVP Info opublikowała nagrania z podsłuchów w restauracji "Sowa i Przyjaciele". Jedną z głównych zarejestrowanych osób jest ksiądz Kazimierz Sowa. Ponadto na nagraniach pojawiają się głosy m.in. ministra skarbu w rządzie PO-PSL Włodzimierza Karpińskiego, biznesmena Jerzego Mazgaja oraz wieloletniego rzecznika rządu i bliskiego współpracownika Donalda Tuska, Pawła Grasia, a także wiceministra skarbu Rafała Banasia i szefa Biura Ochrony Rządu, generała Mariana Janickiego.

Co najbardziej bulwersuje w nagraniach upublicznionych przez TVP Info? Czym jest "Klub biznesowy Jerzego Mazgaja"? Czy rzeczywiście "tak polityka wygląda na całym świecie"? Jakie problemy Platformy Obywatelskiej obnażyły taśmy upublicznione w 2014 roku? Co o bezpieczeństwie kraju mówią te taśmy? Czym nas mogą jeszcze zaskoczyć upublicznione nagrania? Jakie rejestracje rozmów jeszcze istnieją? Kto zlecał zrobienie tych nagrań? Co wspólnego z nimi ma KGHM? 


1200px-Restauracja_Sowa_i_Przyjaciele_w_Warszawie  1200.jpg
Graś, Karpiński, Janicki i ksiądz Sowa. Opublikowano nowe nagrania z restauracji "Sowa i Przyjaciele"

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji.  

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Prowadzi: Witold Gadowski

Goście: Stanisław Skarżyński ("Gazeta Wyborcza") Piotr Nisztor ("Gazeta Polska"), Przemysław Wojciechowski (Telewizja Polska)

Data emisji: 12.06.2017 

Godzina emisji: 17.26

IAR/gs/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dalszy ciąg afery podsłuchowej. Ksiądz Sowa zaprzecza, że mówił o "zniszczeniu" Gazety Polskiej

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2017 17:40
Ksiądz Kazimierz Sowa oświadczył, że nie sugerował "zniszczenia" "Gazety Polskiej". TVP Info opublikowała fragmenty nagrań z restauracji "Sowa i Przyjaciele" z 2014 roku. Słychać na nich, oprócz księdza Sowy, członków rządu Donalda Tuska: ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego, wiceministra skarbu Rafała Banasia, rzecznika rządu Pawła Grasia oraz szefa Biura Ochrony Rządu, generała Mariana Janickiego.
rozwiń zwiń