X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Krzywo weszło – zmień ustawienia". Jak rozumieć hasło kampanii?

Uświadomienie, że używanie substancji psychoaktywnych jest niebezpieczne i ryzykowne – to główny cel kampanii "Krzywo weszło – zmień ustawienia", która skierowana jest do młodych ludzi w wieku 16-20 lat i ich rodziców. Kampanię organizują Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii i fundacja Polska Sieć Polityki Narkotykowej. 
Goście Debaty Jedynki
Goście "Debaty Jedynki"Foto: Łukasz Kowalski/Polskie Radio
O Audycji
Tytuł "Krzywo weszło – zmień ustawienia". Jak rozumieć hasło kampanii? 
Opis

- Mamy trzy odsłony tej kampanii. Jedna z nich jest planowana na czerwiec 2019 roku. Kampania będzie trwała do końca przyszłego roku – zapowiedziała w audycji Agnieszka Sieniawska, przedstawicielka Polskiej Sieci Polityki Narkotykowej.

Kampania jest odpowiedzią na obecny wciąż w Polsce problem narkomanii wśród młodych osób. Pojawiają się coraz nowsze substancje psychoaktywne. - Sama wiedza nie musi zmieniać zachowań. Na przykład z papierosami. Każdy wie, jak bardzo są szkodliwe, a mimo to ogromny odsetek Polaków pali. Oczywiście należy ostrzegać, ale to nie jest wystarczające – zauważyła Anna Radomska z Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii.  

Jak rozumieć hasło kampanii? O tym  w nagraniu. Zapraszamy do wysłuchania.

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Rozmawiał: Krzysztof Grzesiowski

Goście: Agnieszka Sieniawska (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) i Anna Radomska (Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii)

Data emisji: 9.11.2018

Godzina emisji: 17.27

abi

Playlista
Tagi
Playlista