X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Obrona narodowa i polityka zagraniczna. Politycy oceniają

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2018 21:00
W dzisiejszej debacie politycy dyskutują o stanie polskiej obrony narodowej oraz polityki zagranicznej po trzech latach od objęcia władzy przez rząd Zjednoczonej Prawicy.
Audio
  • Obrona narodowa i polityka zagraniczna. Politycy oceniają (Debata Jedynki)
Targi zbrojeniowe w Kielcach to projekcja możliwości polskiego przemysłu zbrojeniowego  powiedział szef MON Mariusz Błaszczak
Targi zbrojeniowe w Kielcach to projekcja możliwości polskiego przemysłu zbrojeniowego – powiedział szef MON Mariusz BłaszczakFoto: Olaf Ludwig/Shutterstock.com

- Byliśmy świadkami zarządzania siłami zbrojnymi przez ministra Macierewicza. To, co zapowiadał i to, co mamy teraz, to dwie różne rzeczy - mówi Andrzej Czerwiński z PO. - Chciałbym, żeby kiedyś doszło do takiej sytuacji w Polsce, że wydatki na bezpieczeństwo będą wspólnie podejmowane przez opozycję i rządzących - dodaje.

- Podkreślaliśmy wielokrotnie, że musimy wzmocnić nakłady na modernizację i utrzymanie armii - opowiada Jarosław Krajewski z PiS. - Obronność musi się przekładać na wzmocnienie działań, zarówno suwerennych, jak i tych wykonywanych w ramach sojuszu północno-atlantyckiego i innych zobowiązań międzynarodowych - zaznacza.

- Jeśli chodzi o kwestie związane z polską obronnością, to trzeba z przykrością stwierdzić, że od 2015 roku potencjał jest sukcesywnie rozmontowywany - odpowiada Jakub Stefaniak z PSL. - Myślę, że najlepszym dowodem na to, gdzie dzisiaj jesteśmy, jest szczyt klimatyczny w Katowicach, na którym nie pojawił się nikt z ważnych przywódców - mówi.

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Rozmawiał: Marek Mądrzejewski

Goście: Andrzej Czerwiński (PO), Jarosław Krajewski (PiS), Jakub Stefaniak (PSL)

Data emisji: 4.12.2018

Godzina emisji: 17.25

kwh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak