"Rząd jest przygotowany na sytuację kryzysową". Krzysztof Lipiec o pandemii koronawirusa

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2020 19:01
- Rząd wraz ze społeczeństwem stają na wysokości zadania. Dawaliśmy radę i sądzę, że nadal tak będzie - tak o walce z epidemią koronawirusa mówił w Programie 1 Polskiego Radia Krzysztof Lipiec, poseł PiS. Do wspomnianej sytuacji odniósł się również Paweł Poncyliusz, poseł PO.
Koronawirus w Polsce
Koronawirus w PolsceFoto: PAP/Leszek Szymański

Posłuchaj
22:05 [ PR1]PR1 (mp3) 14 październik 2020 18_13_13.mp3 Paweł Poncyliusz i Krzysztof Lipiec o koronawirusie ("Debata Jedynki")

 

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 6 526 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem. Od wczoraj zmarło 116 zakażonych osób, z czego 105 osób miało choroby współistniejące. W ciągu ostatniej doby wyzdrowiały 1 843 zakażone osoby.

koronawirus 1200 pap (12).jpg
Kolejny rekord zakażeń i zgonów. Ponad 6,5 tys. nowych przypadków koronawirusa

O epidemii koronawirusa mówili w Programie 1 Polskiego Radia Paweł Poncyliusz, poseł PO, i Krzysztof Lipiec, poseł PiS. - Mam przekonanie, że polski rząd wraz ze społeczeństwem stają na wysokości zadania. Dawaliśmy radę i sądzę, że nadal tak będzie. Rząd jest przygotowany na sytuację kryzysową - stwierdził Lipiec. 

- Większość odpowiedzialności za obecną sytuację ponosi rząd. To on bowiem zmienia zdanie - w zależności od tego, co uzna za wygodne - czy koronawirus jest groźny, czy nie. Rząd oszukiwał cały czas w sprawie koronawirusa -  ocenił z kolei Paweł Poncyliusz. 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: "Debata Jedynki"

Prowadził: Antoni Trzmiel

Goście: Paweł Poncyliusz (PO), Krzysztof Lipiec (PiS)

Data emisji: 14.10.2020

Godzina emisji: 18.11

kad

Zobacz więcej na temat: POLSKA Antoni Trzmiel
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak