X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Daniel Milewski o ataku na Magdalenę Ogórek: to były czyny nienawiści

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2019 13:09
W audycji "Tydzień kontra tydzień" politycy skrytykowali atak na Magdalenę Ogórek, do którego doszło w sobotę wieczorem przed budynkiem TVP INFO.
Audio
  • Politycy o ataku na Magdalenę Ogórek (Tydzień kontra tydzień/Jedynka)
Atak na Magdalenę Ogórek
Atak na Magdalenę OgórekFoto: Facebook/Magdalena Ogórek

Daniel Milewski, poseł Prawa i Sprawiedliwości powiedział, że to, co wydarzyło się przed budynkiem telewizji publicznej, nie było mową nienawiści, a czynem nienawiści. - Ja uczestniczyłem w tym programie "Minęła 20", po którym pani Magdalena Ogórek została zaatakowana. Ja też wychodziłem tymi samymi drzwiami, spotkałem się z tymi samymi ludźmi wykrzykującymi także pod moim adresem i innych osób, które tam były, różne słowa. Te same słowa padały w kierunku, które reprezentowały Nowoczesną, czyli widać to zaślepienie wśród tych osób - stwierdził polityk.

Marcin Święcicki, poseł Platformy Obywatelskiej również potępił takie zachowania. - Potępiam wszelkie siłowe dyskutowanie i stwarzanie takiego fizycznego zagrożenia. Ja sobie wyobrażam, jak pani Ogórek musiała się czuć w samochodzie, który został otoczony przez rozkrzyczane towarzystwo, rzucanie się pod samochód, rysowanie samochodu, stukanie w niego - podkreślił.

Zdaniem Tomasza Rzymowskiego z klubu Kukiz’15 dziennikarze mają odpowiednią rolę w społeczeństwie do odegrania, a media są środkiem komunikacji społecznej. - Dziennikarzy trzeba ze wszech miar chronić i tego typu haniebne akty agresji z pełną stanowczością potępiać i jednocześnie wyciągać wnioski, by taka sytuacja nie miała miejsca - mówił.

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.

***

Tytuł audycji: Europejskie południe

Prowadził: Krzysztof Grzesiowski

Goście: Marcin Święcicki (PO), Daniel Milewski (PiS) i Tomasz Rzymowski (Kukiz'15)

Data emisji: 3.02.2019

Godzina emisji: 12.09

pkur


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak