X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ewa Błaszczyk: przy "Misji" Morricone czuć sprawczą moc

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2015 21:55
- Robię miny do tej muzyki, wędruję z nią – mówiła w Jedynce aktorka zafascynowana ścieżką dźwiękową, którą do obrazu Roland Joffé skomponował Ennio Morricone.
Audio
  • Jakiej muzyki słucha Ewa Błaszczyk? (Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki)
Ewa Błaszczyk jest aktorką śpiewającą. Śpiewa głównie piosenki Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Jana Wołka, Jacka Kleyffa, Wojciecha Młynarskiego oraz Jacka Janczarskiego
Ewa Błaszczyk jest aktorką śpiewającą. Śpiewa głównie piosenki Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Jana Wołka, Jacka Kleyffa, Wojciecha Młynarskiego oraz Jacka Janczarskiego

Ewa Błaszczyk przyznała, że pamięta doskonale książkę oraz film "Misja". Nie sposób jest jej również zapomnieć o muzyce autorstwa Morricone. - Wszystko to nakłada się we wspomnieniach i trudno jest rozdzielić. Niemniej jest to muzyka, która otwiera, zawsze bez względu na ciśnienie i pogodę czuję przy niej potencjał - powiedziała szefowa kliniki "Budzik". Jak tłumaczyła, podobne emocje odczuwa jedynie przy filmie "Aż poleje się krew" Paula Thomasa Andersona.

Dlaczego Ewa Błaszczyk chyli głowę przed Edytą Bratosiewicz? Co najbardziej ceniła w Agnieszce Osieckiej? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki

Prowadzi: Zbigniew Krajewski

Gość: Ewa Błaszczyk (aktorka)

Godzina emisji: 20.20

Data emisji: 7.11.2015

tj/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Katarzyna Groniec - inne spojrzenia na teksty Osieckiej

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2015 19:15
- Nawet jeśli piosenka traktuje o złamanej miłości, to nie musi być "jęcząca". Można ją zaśpiewać mocno i ze złością. Pokazać, że istnieją różne odcienie miłości, różne etapy leczenia się z niej - mówiła w Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń