KaCeZet & Fundamenty ft Bednarek "Niech gadają"

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2014 11:16
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 3 stycznia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
KaCeZet
KaCeZetFoto: Andrzej Gralewski/PR

W październiku ukazał się nowy album grupy KaCeZet & Fundamenty pt. "Dziennik Kapitana cz. I" - piosenka"Niech gadają!" pochodzi z tego albumu z gościnnym udziałem Kamila Bednarka.
"Dziennik Kapitana cz. I" jest drugą płytą długogrającą KaCeZeta & Fundamentów. Pierwsza, także wydana przez Universal Music Polska ukazała się jesienią 2011 roku.

Nowa płyta zawiera przebój "Fundamenty" oraz nowy singiel "Mistrz" , do którego nakręcony został niezwykle nowoczesny teledysk wg scenariusza i w reżyserii Floriana Malaka. Kręcony był tego lata na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, a występowali w nim między innymi mistrzowie i mistrzynie gimnastyki akrobatycznej, break-dance-u i tricków na rowerze.

KaCeZet w radiowej Jedynce : pokolenia muszą ze sobą walczyć >>>
No i oczywiście sam zespół, w którym poza KaCeZetem oraz ojcem i synem Onaszkiewiczami, występują Alfred Laskowski na basie, Łukasz Bytner – klawisze oraz Polak-Węgier (w jednym) David Somló na dodatkowych instrumentach perkusyjnych.
Płyta wydana jest w wyjątkowy sposób. Po otwarciu opakowania pojawia się trójwymiarowa wycinanka.
Fundamenty to nowy projekt muzyczny KaCeZeta – artysty znanego dotychczas głównie na polskiej scenie reggae/dancehall. Mimo wyraźnych inspiracji tymi gatunkami, brzmienia Fundamentów nie da się łatwo zamknąć w szufladce.

Czytaj także

KaCeZet jeszcze nie skończył podróży

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2013 16:37
Pojawiła się druga płyta KaCeZet-a i Fundamentów zatytułowana "Dziennik kapitana, część 1" . Na płycie pojawia się kilku gości, w tym Kamil Bednarek.
rozwiń zwiń