X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szymon Wydra & Carpe Diem "Nie ma nas"

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2014 14:13
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 17 lutego w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Szymon Wydra  Carpe Diem
Szymon Wydra & Carpe DiemFoto: materiały promocyjne/Universal Music Poland

Po długich oczekiwaniach Szymon Wydra & Carpe Diem przerywają milczenie i zapowiadają pierwszy od czterech lat album!
Zespół właśnie zakończył pracę nad swoim nowym klipem do utworu "Nie ma nas".
To energiczny i tchnący świeżością singiel. Już niebawem fani będą mogli zobaczyć wspomniany teledysk, który również zapowiada się ciekawie. - Do tej pory większość naszych teledysków była trochę nostalgiczna, niektóre wręcz smutne... Tak nas ludzie kojarzą. Teraz chcieliśmy mieć teledysk trochę przewrotny, pozornie oderwany w warstwie wizualnej od tekstu  - powiedział Szymon Wydra w rozmowie z PAP przeprowadzonej na planie.


Muzycy zapowiadają, że teledysk będzie utrzymany w tajemniczym klimacie kojarzącym się z thrillerami i filmami akcji. Piękną, ale też niepokojącą scenerię teledysku tworzą wnętrza opuszczonego, poniemieckiego hotelu w centrum Zabrza. Przed wojną hotel nazywał się "Admiralspalast", był symbolem klasy i elegancji. W późniejszych latach kilkakrotnie zmieniał nazwę, a od blisko 20 lat stoi pusty i zrujnowany. Jak mówi Szymon, wybór miejsca był nie tylko nieprzypadkowy, ale też niezwykle inspirujący.

- Tu jest kolorowo, wbrew pozorom, i różnorako. I czuć też trochę historii. Od ścian - gdyby umiały mówić - pewnie dowiedzielibyśmy się nie tylko o ludziach, którzy tu przebywali, ale w ogóle o historii - także naszego kraju - stwierdził Szymon Wydra.

materiały promocyjne/Universal Music Poland

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Iwona Kmiecik "Kolor szlachetności"

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę 12 lutego w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny "Dotrę do Ciebie"

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2014 17:15
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w czwartek 13 lutego w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

A Great Big World "Rockstar"

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2014 18:17
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w piątek 14 lutego w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń