X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Basia Stępniak-Wilk "Morelowe misie"

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2014 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w środę 26 lutego w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Barbara Stępniak-Wilk
Barbara Stępniak-WilkFoto: materiały promocyjne/Studio 2002

Płyta "Przywidzenia" z autorskimi piosenkami Basi Stępniak-Wilk pełna jest opowieści o śnie i pół-sennych marzeniach, o spaniu i o bezsenności. Z tego najnowszego krążka krakowskiej wykonawczyni pochodzą właśnie "Morelowe misie".  
Morelowe misie to właściwie... wzorek, który zdobi nocny strój młodej mamy, z tęsknotą wspominającej bardziej frywolne peniuary i czasy nie zagrożone nagłym wtargnięciem dzieci do małżeńskiej sypialni.

Barbara Stępniak-Wilk - śpiewająca aktorka
Znakomity, zabawny tekst i energetyczna muzyka nagradzanej wielokrotnie artystki (Basia jest m. in. laureatką Grand Prix im. J. Kofty na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej w Warszawie i Nagrody Kapituły im. Jacka Kaczmarskiego), bogata aranżacja z rozbudowaną sekcją dętą i kunszt instrumentalistów współtworzących "Przywidzenia" tworzą niezwykle zgraną całość, która, mamy nadzieję, spodoba się słuchaczom Radiowej Jedynki.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Barbara Stępniak-Wilk - śpiewająca autorka

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2013 19:49
Wokalista, autorka słów do piosenek, autorka książek, piosenkarka kabaretowa, a nawet prowadząca salony literackie. Ale Barbara Stępniak-Wilk chce, żeby nazywać ją śpiewającą autorką.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paolo Nutini "Scream (Funk My Life Up)"

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2014 20:30
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 10 lutego w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny "Dotrę do Ciebie"

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2014 17:15
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w czwartek 13 lutego w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń