Barbra Streisand & Stevie Wonder "People". Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2015 17:10
Piosenki można było posłuchać w środę 11 lutego na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Audio
Fragment okładki płyty Partners
Fragment okładki płyty "Partners"Foto: mat. promocyjne

Piosenka Dnia Jedynki to kolejna propozycja ze znanego już jedynkowym słuchaczom, najnowszego albumu tej wybitnej wokalistki zatytułowanego "Partners".
W trakcie swojej kariery Barbra Streisand dzieliła mikrofon i blask reflektorów ze znakomitymi postaciami świata muzyki, tworząc niezapomniane kolaboracje, które na stałe weszły do historii muzyki.
Najnowsza płyta artystki to 12 duetów z najsłynniejszymi wokalistami świata, a wśród nich dzisiejszy - ze Steviem Wonderem.
Na albumie możemy usłyszeć ponadto wiele znanych melodii, takich jak "New York State Of Mind" (gdzie towarzyszy jej Billy Joel), "It Had To Be You" (Michael Bublé), "Come Rain Or Come Shine" (John Mayer), "Evergreen" (Babyface), czy "What Kind Of Fool" (John Legend).
Nie brakuje też niespodzianek - znajdziemy tu m.in. "Love Me Tender" z Elvisem Presleyem,  czy pierwszy zarejestrowany duet z synem Streisand - Jasonem Gouldem w "How Deep the Ocean Is".
Można powiedzieć, że Streisand osiągnęła mistrzostwo w łączeniu nieoczywistych, a czasem wręcz zadziwiających głosów, wznosząc je na poziom sztuki niedostępny dla innych artystów. Z powodzeniem od prawie 6 dekad nagrywa kolejne duety, a także jest jedyną wokalistką, która przez pięć kolejnych dziesięcioleci umieściła przynajmniej jedną płytę na 1. miejscu światowych list sprzedaży.
(mat. promocyjne Sony Music /asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dorota Osińska: moim guru jest Barbra Streisand

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2013 11:47
- Nie tylko pod względem śpiewania, ale przede wszystkim jeśli chodzi o osobowość. Porywa mnie w sposób absolutny również jako aktorka - mówiła w Jedynce Dorota Osińska, piosenkarka i aktorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenka dnia Jedynki. Barbra Streisand feat. Billy Joel "New York State of Mind"

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2014 16:53
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 8 września w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Lecie z Radiem" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń