Diana Krall - posłuchaj "Desperado" z jej nowej płyty

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2015 17:10
Nagrywając nowy album, wokalistka świadomie postanowiła powierzyć produkcję muzyczną w ręce nagrodzonego 16-krotnie statuetką Grammy - Davida Fostera.
Audio
  • "Desperado" Diany Krall - słuchaj w całości (Piosenka Dnia Jedynki)
Diana Krall
Diana KrallFoto: mat.promocyjne

Piosenka Dnia Jedynki znalazła się na najnowszym albumie artystki zatytułowanym "Wallflower", który ukazał się na początku lutego.

"Wallflower" to niezwykły zestaw piosenek pochodzących z lat 60- tych, jak również tych współczesnych, ukazujących niezwykły talent wokalny Diany Krall.

Znajdziemy tu klasyczne przeboje takie jak "California Dreaming" z repertuaru The Mamas and the Papas oraz  "Desperado" zespołu Eagles oraz ulubione utwory muzycznych bohaterów Krall:  Boba Dylana ("Wallflower") i Eltona Johna ("Sorry Seems To Be The Hardest Word"). Album zawiera także nowsze kompozycje jak "Don’t Dream It’s Over" zespołu Crowded House i wspaniałą nową kompozycję Paula McCartney'a ("If I Take You Home Tonight").

Nagrany w Los Angeles i w Nowym Jorku, album "Wallflower" dzięki nowemu podejściu i zespołowemu wysiłkowi ukazuje Krall w zupełnie nowym świetle.

mat.promocyjne, tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gordon Haskell "Letting You know" - posłuchaj piosenki

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2015 15:00
Poniedziałkowa Piosenka dnia Jedynki to nowy utwór tego znakomitego angielskiego muzyka.
rozwiń zwiń