Vanessa Paradis "Pas Besoin De Permis". Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2015 17:10
Piosenki można było posłuchać na antenie Jedynki w piątek 20 marca w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Audio
Fragment okładki płyty Vanessy Paradis Love Songs
Fragment okładki płyty Vanessy Paradis "Love Songs"Foto: mat. prasowe

Piosenka Dnia Jedynki to utwór pochodzący z podwójnego, koncertowego albumu Vanessy Paradis, zatytułowanego "Love Songs Tour".
Płyta gromadzi najbardziej rozpoznawalne piosenki artystki wykonane na żywo podczas trasy koncertowej na przełomie 2013 i 2014 roku.
Autorem nowych, ponadczasowych i niezwykle stylowych aranżacji jest Benjamin Biolay, nie tylko zawodowy, ale również życiowy partner wokalistki .
Drugi krążek zawiera piosenki z albumu "Love Songs" zarejestrowane latem podczas koncertu z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej, który odbył się w niezwykłej scenerii teatru antycznego Les Nuits de Fourvière.

mat. promocyjne Universal Music Polska/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Justyna Bacz śpiewa "Love story" po francusku

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2014 15:29
- Na mojej poprzedniej płycie znalazła się inna kompozycja Francisa Lai, "Kobieta i mężczyzna". Spotkało się to z miłą reakcją z jego strony, więc teraz odważyliśmy się na "Love story" - mówi artystka.
rozwiń zwiń