"Naiwna hiszpańska piosenka" - będzie nowy przebój Piersi?

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2015 17:10
Po sukcesie albumu "Piersi i Przyjaciele 2" wydanego jesienią 2013 roku, który zyskał status Platynowej Płyty, Agencja Muzyczna Polskiego Radia prezentuje kolejny album zespołu Piersi zatytułowany "Płyta jarmarczno-rockowa".
Audio
  • "Naiwna hiszpańska piosenka" - będzie nowy przebój Piersi? (Piosenka Dnia Jedynki)
Zespół Piersi
Zespół PiersiFoto: mat.prasowe

Album ten zawiera piosenki o różnej stylistyce muzycznej i tekstowej. Od utworów punkowych, przez rockowe, po biesiadne. Na krążku można będzie znaleźć swoistego rodzaju typowy dla zespołu Piersi humorystyczny komentarz bieżących wydarzeń oraz otaczającej nas rzeczywistości.

Na płycie znajduje się utwór "07 zgłoś się" – doskonale wszystkim znany przebój lata 2014 roku, a także m.in. "Bujany", "Kebab", "Kogucik" i "Piosenka starego punkowca". Zawartość albumu "Płyta jarmarczno-rockowa" to utwory, które mają ogromną szansę stać się przebojami. Czy tak się stanie w przypadku Piosenki Dnia Jedynki?

mat.promocyjne, tj

Zobacz więcej na temat: Piersi Piosenka dnia Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Piersi: rozważamy powołanie Projektu Bałkanica

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2014 08:20
- Dostajemy mnóstwo wiadomości, w których ludzie proszą, by kontynuować ten nurt, ale Piersi nie są zespołem bałkańskim. Zastanawiamy się więc czy nie powołać do życia projektu, do którego moglibyśmy zaprosić naszych przyjaciół - rdzennych muzyków bałkańskich - mówili w radiowej Jedynce członkowie zespołu Piersi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opole: dwie SuperJedynki 2014 dla zespołu Piersi

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2014 23:10
Poznaliśmy laureatów plebiscytu organizowanego przez radiową Jedynkę, Telewizję Polską oraz "Super Express". Na scenie opolskiego amfiteatru wystąpiły największe gwiazdy polskiej piosenki.
rozwiń zwiń