Maja Hyży wyznaje: "Będę kochać"

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2015 17:10
To idealna piosenka na wiosnę. I jedna z dwunastu, którymi artystka przedstawia swój muzyczny świat.
Audio
  • Muzyczne wyznanie Mai Hyży: "Będę kochać" (Piosenka Dnia Jedynki)
Fragment okładki płyty Mai Hyży W chmurach
Fragment okładki płyty Mai Hyży "W chmurach"Foto: materiały promocyjne/QL CITY Music

Piosenka dnia Jedynki pochodzi z debiutanckiego albumu wokalistki zatytułowanego "W chmurach". Maja urzeka w nim charakterystycznym głosem oraz wpadającą w ucho melodią i pozytywną energią, która udziela się słuchaczom już od pierwszych taktów.

"W chmurach" to płyta pełna emocji, wzruszeń, jak i energetyzujących dźwięków. Wyjątkowa barwa i charakterystyczna głębia głosu Mai dopełniają całości. Ten album to ogromna dawka pozytywnego brzmienia i pop-u na najwyższym poziomie.

- To słodko-gorzka historia, z którą każda kobieta może się utożsamić. Ten album to spełnienie moich marzeń. Droga do ich realizacji była długa i dość kręta jednak na płycie przeważa radość, pozytywna energia i siła do dalszego działania, która mam nadzieję, udzieli się wszystkim słuchaczom – tak swoją debiutancką płytę skomentowała wokalistka.

Maja miłość do muzyki wyniosła z rodzinnego domu. To dziadkowie zarazili ją pasją do śpiewania. Zarówno ci ze strony mamy, jak i taty byli mocno zaangażowani w działalność chórów i zespołów ludowych. Babcia namówiła Maję na lekcje śpiewu. Zaangażowanie w naukę pozwoliło jej rozwinąć artystyczne skrzydła.

***

Maja Hyży to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu X-Factor. Doceniona przez jurorów, pokochana przez widzów. To o niej Czesław Mozil powiedział: "Jesteś bezczelnie zdolna".

Udział w X-Factorze okazał się strzałem w dziesiątkę. Zdobyła uznanie jurorów, ale przede wszystkim publiczności oraz widzów. Dała poznać się jako utalentowana, mocno stąpająca po ziemi, a przy tym pełna pozytywnej energii dziewczyna. To otworzyło jej drzwi do kariery i umożliwiło współpracę z najbardziej utalentowanymi polskimi twórcami. W pracy nad debiutancką płytą wspierali ją m.in.: Piotr Siejka (który współpracował z takimi artystami jak Kasia Cerekwicka, Edyta Górniak, Łukasz Zagrobelny), Paulina Przybysz oraz Agnieszka Burcan z grupy Plastic.

materiały promocyjne/QL CITY Music/pg

Czytaj także

Madonna powraca. Posłuchaj "Ghosttown"!

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2015 17:10
Wtorkowa Piosenka dnia Jedynki pochodzi z nowego albumu Madonny zatytułowanego "Rebel Heart". Po trzech latach wokalistka, autorka tekstów i producentka powraca z nowymi piosenkami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hozier "Someone New" - posłuchaj piosenki

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2015 17:10
Środowa Piosenka dnia Jedynki to kolejna propozycja z debiutanckiego albumu młodego Irlandczyka, który swoimi emocjonalnymi piosenkami błyskawicznie zawojował fanów muzyki po obu stronach Oceanu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Glow on" - posłuchaj nowego singla Edyty Górniak!

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2015 17:10
Czwartkowa Piosenka dnia Jedynki to drugi singiel promujący najnowszy album Edyty Górniak. Jego premiera odbędzie się w 2015., jubileuszowym dla artystki roku.
rozwiń zwiń