"Jesteś powietrzem" - posłuchaj jak Łzy świętują swój jubileusz

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2015 17:10
Czwartkowa Piosenka dnia Jedynki to najnowsza, singlowa propozycja zespołu Łzy, który już od 5 lat podbija polską scenę muzyczną wraz z wokalistką Sarą Chmiel.
Audio
Członkowie zespołu Łzy w studiu radiowej Jedynki
Członkowie zespołu Łzy w studiu radiowej JedynkiFoto: Jacek Konecki/PR

Piosenka jest pierwszym premierowym utworem, który pojawi się na składance przygotowywanej przez zespół z okazji XX-lecia istnienia grupy. Autorką utworu jest wokalistka Sara Chmiel i producent muzyczny Andrzej Gromala.

Utwór opowiada o relacjach między ludźmi, o tym,  że najważniejsze w życiu jest to, aby mieć obok siebie najbliższe dla nas osoby, bo dzięki nim wszystko staje się łatwiejsze i piękne.

W produkcji możemy usłyszeć nowoczesne, elektroniczne brzmienia w towarzystwie delikatnych  gitar. Charakterystyczna melodia sprawia, że piosenka wpada w ucho i zostaje na długo w pamięci.

mat.promocyjne, tj

Zobacz więcej na temat: Łzy Piosenka dnia Jedynki

Czytaj także

Łzy: większość osób wciąż kojarzy nas z dawnymi przebojami

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2014 08:00
- Tamte piosenki były często grane w różnych miejscach i w związku z tym dotarły do tzw. świadomości słuchaczy. Teraz staramy się korzystać z każdej okazji, by prezentować nasz najnowszy materiał - mówił w radiowej Jedynce Arek Dzierżawa, basista zespołu Łzy.
rozwiń zwiń