Piotr Rubik "Miłość to słowa dwa"

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2015 06:00
Wtorkowa Piosenka dnia Jedynki zapowiada przebojowy koncert i zarazem najnowszą płytę artysty zatytułowane "Pieśni szczęścia".
Piotr Rubik
Piotr RubikFoto: mat. promocyjne Universal Music Polska

Kompozytor Piotr Rubik i poeta Zbigniew Książek postanowili przypomnieć nam wszystkim, że w otaczającym nas świecie jest też piękno, jest prawość jest miłość. "Pieśni szczęścia" to hołd złożony wrażliwości, umiejętności odczuwania i temu, co najważniejsze - miłości.

W najbliższą sobotę w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie muzyczne, a wezmą w nim udział, poza Piotrem Rubikiem - Agnieszka Przekupień, Ewa Prus, Marcin Januszkiewicz i Mateusz Bieryt, a także chór i Orkiestra Filharmonii Świętokrzyskiej.

Album zawierający zapis tego symfonicznego koncertu ukaże się w pierwszej połowie listopada 2015 r.

O szczegóły tego muzycznego przedsięwzięcia zapytamy samego Piotra Rubika, który będzie gościem "Muzycznej Jedynki" we wtorek (22.09) ok. 14:15.

(mat. promocyjne Universal Music Polska/ag)

Zobacz więcej na temat: Piosenka dnia Jedynki Piotr Rubik

Czytaj także

Piotr Rubik: miałem szansę rozwinąć swój talent

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2015 20:37
- To jest niezwykle ważne. Tak samo ważne jak nie przegapić swojej miłości - mówił w Jedynce kompozytor, dyrygent i producent muzyczny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Rubik: polska muzyka może być eksportowym hitem

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2015 18:34
W drugiej odsłonie weekendowego cyklu "Bez Tajemnic" Piotr Rubik tłumaczył m.in., że Polacy nie muszą ścigać się z innymi narodami na przeboje.
rozwiń zwiń