Goya "Najlepsze czeka nas"

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2015 08:10
Piosenka Dnia Jedynki zapowiada najnowszą płytę zatytułowaną "Widoki". Album prezentuje różne odsłony kobiecych przemyśleń związanych z relacjami damsko - męskimi.
Fragment okładki płyty Widoki
Fragment okładki płyty "Widoki"Foto: mat.promocyjne

Teksty Magdy Wójcik połączone z klawiszowo - gitarowymi dźwiękami tworzą spójną, dopracowaną całość. Niezmiennym atutem płyty pozostają melodyjne kompozycje, które w połączeniu z głosem Magdy stanowią jeden z najważniejszych elementów twórczości zespołu.

Dla członków zespołu ta płyta jest świadomym powrotem do wypracowanego przez wiele lat wspólnego grania, własnego brzmienia i stylu.

„Najlepsze czeka nas” to swego rodzaju dojrzałe wyznanie miłosne, nie pozbawione jednak wątpliwości i rozterek. W tej relacji między dwojgiem ludzi możemy usłyszeć o chwilach zwątpienia i momentach samotności, jednak ostatecznie tych dwoje ludzi nie wyobraża sobie bez siebie przyszłości...” mówi Magda, wokalistka zespołu, która w środę (14.10) w Muzycznej "Muzycznej Jedynce" około godz. 14:15 zdradzi więcej szczegółów na temat tego, jak powstawał album.

mat.promocyjne, tj

Czytaj także

Krzysztof Cugowski "W obcym mieście"

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2015 08:10
Dziś premiera nowej, solowej płyty Krzysztofa Cugowskiego pod tytułem "Przebudzenie". Z niej pochodzi Piosenka dnia Jedynki. Patronem płyty jest Pierwszy Program Polskiego Radia.
rozwiń zwiń