KOMBI "Na dobre dni"

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2015 08:30
Piosenki można posłuchać na antenie Jedynki w środę 2 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Sławomir Łosowski jest twórcą największych hitów KOMBI
Sławomir Łosowski jest twórcą największych hitów KOMBI Foto: PAP/Grzegorz Michałowski

Piosenka dnia Jedynki to najnowsza kompozycja zespołu KOMBI. Utwór zapowiada album, który wkrótce zostanie wydany z okazji 40-lecia istnienia grupy.

Autorem tekstu jest Marek Dutkiewicz. Za stronę muzyczną utworu odpowiedzialny jest Sławomir Łosowski, twórca największych hitów KOMBI takich jak "Słodkiego miłego życia", "Kochać się za późno", "Za ciosem cios", "Nietykalni", "Przytul mnie", "Taniec w słońcu".

KOMBI zostało założone w 1969 r. przez Sławomira Łosowskiego. Do 1976 r. grupa istniała pod nazwą Akcenty, a od 1976 r. jako KOMBI.

To zespół ponadczasowych przebojów i wielkich sukcesów. Grupa przeszła do historii za sprawą rozpoznawalnych, charakterystycznych brzmień zespołu i syntezatorów Sławomira Łosowskiego.

KOMBI wznowiło działalność w 2004 koncertem "Nowe narodziny" w Łebie. W 2014 było jedną z gwiazd trasy Lata z Radiem.. We wrześniu 2014 Sławomir Łosowski powrócił do koncertowania pod nazwą KOMBI.

mat.promocyjne, tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sławomir Łosowski: to będzie moja najlepsza płyta

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2015 20:13
- Obecnie miksujemy nasz nowy album, nad którym pracowałem rok. Włożyłem w niego wiele serca i emocji - mówił w Jedynce lider zespołu Kombi.
rozwiń zwiń