Anna Wyszkoni "Od nieba do nieba"

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2015 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w piątek 18 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Ania Wyszkoni
Ania WyszkoniFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Piątkowa Piosenka dnia Jedynki to utwór promujący nową płytę Ani Wyszkoni – "Kolędy Wielkie". Wokalistka zaprezentowała na nim swoje ulubione polskie kolędy oraz dwie premierowe piosenki świąteczne przygotowane specjalnie na tę płytę.

- Kolędy towarzyszą mi od najmłodszych lat. Odkąd pamiętam spiewałam je z rodzicami przy choince. Podtrzymuję tę tradycję w moim domu, co roku śpiewając z moimi dziećmi. Moja córeczka Pola uwielbia kolędy do tego stopnia, że śpiewa je przez cały rok. Zdarza się, że w upalny dzień, na plaży, zaczyna śpiewać "Przybieżeli do Betlejem", czym wzbudza wybuch radości wsród ludzi, którzy przypadkiem są świadkami takiego "koncertu" - mówi Anna Wyszkoni.

- Moimi świątecznymi fascynacjami postanowiłam podzielić się ze słuchaczami nagrywając zimową płytę. Jednak nagrania przypadły na okres największych upałów w lipcu i sierpniu, mimo 35 stopni na termometrze i braku choinki, szybko udało nam się wprowadzić w świąteczny nastrój i myślę, że dużo tego ciepła przekazaliśmy na płycie – tak o swoim projekcie mówi piosenkarka.

O piosence "Od nieba do nieba" Anna Wyszkoni opowie sama w piątkowej "Muzycznej Jedynce".

***


materiały promocyjne/Universal Music Polska

Czytaj także

Michael Bublé - The More You Give (The More You'll Have)

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2015 08:30
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 14 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Preisner i Maciej Balcar "Kolęda w drodze"

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2015 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki we czwartek 17 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń