X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Natalia Przybysz i Teatr Chorea "Pan Księżyc"

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2015 09:03
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 28 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Natalia Przybysz śpiewa Lulabajki
Natalia Przybysz śpiewa "Lulabajki"Foto: materiały promocyjne/Teatr Chorea

Poniedziałkowa Piosenka dnia Jedynki to utwór promujący niezwykłe wydawnictwo – "Lulabajki".

W 2013 roku odbył się koncert, który zabrał zarówno dzieci, jak i dorosłych do wspaniałej krainy bajkowych dźwięków i wybornych tekstów autorstwa wybitnych poetów: Adama Asnyka czy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, a także współczesnych poetów piosenki, np. Jana Kondraka.

Koncert spotkał się z ogromnym entuzjazmem ze strony publiczności, która już po premierze zaczęła dopominać się o płytę z lulabajkowym materiałem. "Lulabajki" to niezwykłe piosenki, tworzone i wykonywane z pasją. Mają magiczną moc, wprowadzają do cudownego świata baśni, dziwnych historii i dają poczucie lulaprzyjemności małym i dużym słuchaczom.

"Lulabajki" wymyślili Tomasz Krzyżanowski - tata małego Antka, kompozytor, kierownik muzyczny Teatru Chorea i Kuba Pałys - mistrz klawiatury, trener wokalny. - Zainspirowaliśmy się wierszami polskich poetów. Sami także zadebiutowaliśmy jako tekściarze. Powstały wzruszające historie o bąkach i biedronkach, lunatykach, nocnych markach, o marzeniach, przyjaźni, miłości, naturze. Dużo soulu i kolorów wlała w nasz koncert i płytę Natalia Przybysz oraz wspaniali muzycy. Baśniową oprawę wizualną koncertu zapewnia duet ElektroMoon - mówią obaj.

Płyta "Lulabajki" ukazała się pod patronatem radiowej Jedynki.

***

materiały prasowe/Teatr Chorea/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Wyszkoni "Od nieba do nieba"

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2015 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w piątek 18 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziennikarze radiowej Jedynki feat. Karolina Cicha, Krzesimir Dębski i Krakowscy Hejnaliści "Gore Gwiazda Jezusowi"

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2015 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w poniedziałek 21 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gabriela Gąsior, Kuba Badach & Holy Noiz "Święte Dziecię"

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2015 08:30
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w czwartek 24 grudnia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń