Stanisława Celińska "Czerń i Biel"

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2016 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki w środę 6 stycznia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Stanisława Celińska
Stanisława CelińskaFoto: PAP/Grzegorz Michałowski

W tym tygodniu przypominamy państwu najlepsze naszym zdaniem piosenki dnia Jedynki ubiegłego roku. Wyboru dokonali dziennikarze redakcji muzycznej i można powiedzieć, że to nasze Jedynkowe "The Best Of" jeśli chodzi o piosenki dnia minionego roku ;). W 2015 roku zaprezentowaliśmy państwu blisko 250 nowości, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Wierzymy, że rozpoczęty 2016 również dostarczy nam wielu wspaniałych doznań i wrażeń muzycznych.

Piosenka dnia Jedynki pochodzi z albumu Stanisławy Celińskiej "Atramentowa". Dodajmy, że to jeden z najchętniej prezentowanych i kupowanych krążków muzycznych 2015 roku, a całość wydało Polskie Radio. "Czerń i Biel" to pierwszy singiel, który promował to wydawnictwo.

Muzykę skomponował Maciej Muraszko, a słowa napisał Wojciech Młynarski. Premiera albumu zaplanowana jest na 8 maja tego roku. Na najnowszej płycie aktorka odgrywa swoją kolejną wspaniałą rolę – piosenkarki, która wie o czym śpiewa i wie jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha.

mat.prasowe, tj

Zobacz więcej na temat: Piosenka dnia Jedynki
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Grzegorz Małecki "Zamieszkaj w moim sercu"

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2016 08:10
Piosenki można słuchać na antenie Jedynki we wtorek 5 stycznia w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń