Aga Dyk "Wracaj.com"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 08:30
"Wracaj.com" to drugi, po "Creme brulee" (Piosenka dnia Jedynki w 2015) singiel promujący solowy album wokalistki Agi Dyk, który ukaże się w tym roku.
Aga Dyk jest też wokalistką zespołu Brathanki
Aga Dyk jest też wokalistką zespołu "Brathanki"Foto: mat. promocyjne

Płyta jest utrzymana w klimacie retro, będzie koncepcyjnym albumem o miłości i codziennych zawirowaniach damsko-męskich z kobiecej perspektywy.

O jednym z takich zawirowań opowiada "Wracaj.com". Michał Zabłocki, autor tekstu, porusza w nim kwestię, popularnego w dzisiejszych czasach "życia na odległość". - Ta przymusowa rozłąka często związana jest z czynnikiem finansowym i chęcią poprawy wspólnego bytu dwojga kochających się ludzi – tłumaczy Aga. Życie na odległość na pewno nie jest sprawą łatwą. Do codziennego życia wkrada się zazdrość, tęsknota czy samotność - dodaje. Autorem muzyki jest Marek Kościkiewicz (ex De Mono).

- Utwór „Wracaj.com” jest dla mnie mistrzowskim połączeniem słowa i muzyki. Kiedy po raz pierwszy go zaśpiewałam pomyślałam, że tu już nic nie wolno zmieniać, żeby czegoś nie zepsuć - mówi Aga Dyk. 

Aga Dyk od 2009 roku współpracujące z zespołem Brathanki. Własny projekt od zawsze był jednak jej marzeniem, które właśnie realizuje.

mat.promocyjne, tj

Czytaj także

Marek Kościkiewicz: byłem zapatrzony w Republikę

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2014 10:00
- Chciałem, żeby De Mono miało równie silny kod identyfikacyjny, było kojarzone nie tylko z piosenką, ale też z wyglądem, rodzajem teledysków i oprawą graficzną okładek płyt - mówił w Jedynce Marek Kościkiewicz.
rozwiń zwiń