Aga Dyk "Wracaj.com"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 08:30
"Wracaj.com" to drugi, po "Creme brulee" (Piosenka dnia Jedynki w 2015) singiel promujący solowy album wokalistki Agi Dyk, który ukaże się w tym roku.
Aga Dyk jest też wokalistką zespołu Brathanki
Aga Dyk jest też wokalistką zespołu "Brathanki"Foto: mat. promocyjne

Płyta jest utrzymana w klimacie retro, będzie koncepcyjnym albumem o miłości i codziennych zawirowaniach damsko-męskich z kobiecej perspektywy.

O jednym z takich zawirowań opowiada "Wracaj.com". Michał Zabłocki, autor tekstu, porusza w nim kwestię, popularnego w dzisiejszych czasach "życia na odległość". - Ta przymusowa rozłąka często związana jest z czynnikiem finansowym i chęcią poprawy wspólnego bytu dwojga kochających się ludzi – tłumaczy Aga. Życie na odległość na pewno nie jest sprawą łatwą. Do codziennego życia wkrada się zazdrość, tęsknota czy samotność - dodaje. Autorem muzyki jest Marek Kościkiewicz (ex De Mono).

- Utwór „Wracaj.com” jest dla mnie mistrzowskim połączeniem słowa i muzyki. Kiedy po raz pierwszy go zaśpiewałam pomyślałam, że tu już nic nie wolno zmieniać, żeby czegoś nie zepsuć - mówi Aga Dyk. 

Aga Dyk od 2009 roku współpracujące z zespołem Brathanki. Własny projekt od zawsze był jednak jej marzeniem, które właśnie realizuje.

mat.promocyjne, tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marek Kościkiewicz: byłem zapatrzony w Republikę

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2014 10:00
- Chciałem, żeby De Mono miało równie silny kod identyfikacyjny, było kojarzone nie tylko z piosenką, ale też z wyglądem, rodzajem teledysków i oprawą graficzną okładek płyt - mówił w Jedynce Marek Kościkiewicz.
rozwiń zwiń