"Cud Nadziei"

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2020 12:45
Okolicznościowy, świąteczny, a do tego wszystkiego podwójny, album pełen autentyczności, pięknych pastorałek i klasycznych kolęd, powstał we współpracy z poznańskimi muzykami.
Okładka płyty Cud Nadziei
Okładka płyty "Cud Nadziei"Foto: mat. promocyjne

Świąteczne wydawnictwo to mieszanka folku i popu we współczesnym brzmieniu przenikającym się z polską tradycją. Muzyka, którą dzieli się z nami Urszula, w nieoczywisty sposób łączy pokolenia i zachęca do rodzinnych spotkań. Ponadczasowy charakter albumowi nadaje obecność takich twórców, jak Seweryn Krajewski czy Ryszard Kniat.
   
"Od dawna chciałam nagrać płytę z kolędami i pastorałkami, które co roku będzie można śpiewać razem z bliskimi przy świątecznym stole. Te, które znalazły się na płycie, są dla mnie wyjątkowe i bliskie" - mówi Urszula. "Ten rok jest inny niż wszystkie, ponieważ uczymy się, jak żyć i pracować w bardzo trudnej rzeczywistości. Stąd emocje podczas nagrywania tej płyty były większe niż zwykle i bardziej wyraziste" - dodaje artystka.
   
Unikatowość projektu podkreśla dodatkowo pismo Braille'a na okładce wydawnictwa. To płyta, która od pierwszych dźwięków zabiera słuchacza w świąteczny świat wzruszającej bliskości bez granic. "Dedykuję ją wszystkim tym, którzy tęsknią do pięknych melodii i tym, którzy kochają rodzinne, wspólne święta wypełnione radosnymi i pozytywnymi emocjami".

mat. promocyjne 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak