P!NK "Blow me" (One last Kiss)

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2012 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8:12, "Lecie z Radiem" ok. godz. 11:20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
PNK Blow me (One last Kiss)
Foto: www.pinkspage.com

Poniedziałkowa Piosenka Dnia Jedynki zwiastuje kolejny, piąty już album Alecii Beth Moore (nagrywającej pod pseudonimem Pink) zatytułowany "The Truth About Love”, którego premiera zapowiadana jest na wrzesień. Utwór wyprodukował Greg Kurstin, - jednen z najbardziej utalentowanych autorów piosenek ostatnich lat, który komponował m.in. dla Kylie Minogue i Kelly Clarkson.

Ostatni krążek artystki (w Polsce uzyskał status złotej płyty)  zawierał zestaw największych jej hity, m.in. Get The Party Started, czy Just Like A Pill. Ciekawe, czym tym razem zaskoczy nas ta barwna i  kontrowersyjna, amerykańska wokalistka.

Artystka zaczynała od śpiewu w chórze gospel oraz tańca. Kiedy była nastolatką, pisała teksty, by dać upust swoim uczuciom. Rzuciła szkołę w wieku 15 lat. Zaczęła występować w klubach, jeździła na deskorolce, trenowała gimnastykę artystyczną. W jednym z klubów - Philly's Club Fever odnalazł ją łowca talentów i zwerbował do zespołu R&B, którym zainteresowała się wytwórnia LaFace. Zespół podpisał kontrakt z L.A. Reid i pracował z wieloma producentami przez dwa lata, jednak nie wydał płyty. W końcu Reid przekonał Pink, by zrobiła karierę solową.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak