De-Ja-Vu "La Boussole"

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2012 19:46
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8:12, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11:20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
De-Ja-Vu
De-Ja-VuFoto: materiały promocyjne

Poniedziałkowa Piosenka dnia Jedynki to drugi singiel zespołu De-Ja-Vu – niezwykłego projektu, w którym spotykają się dwie muzyczne indywidualności. On i ona. Noc i dzień.

Sid100, czyli Piotr Motkowicz, zasłynął jako twórca sukcesów grupy Hurt. Brzmienie jego gitary zdefiniowało na nowo styl zespołu. Gdy Hurt znajdował się u szczytu popularności Sid opuścił jego szeregi, by kontynuować twórczą drogę na własnych warunkach. Wtedy poznał swoja Muzę i artystyczną partnerkę – Madame 102.

Anna Przędzak miała już na koncie udział w kilku przedsięwzięciach, niekoniecznie stricte muzycznych. Od pierwszego spotkania wiedzieli, że muszą razem nagrać płytę… śpiewaną po francusku. Nagrali ją pod producenckim okiem Marcina Borsa. Końcowy efekt rzuca wyzwanie krajowym standardom, a każdy z 10 utworów duetu ma szansę przełamać dźwiękową rutynę panującą w eterze. Oto drugi, po "A la Maison", nie mniej udany dowód na to, że tak jest.

Zobacz więcej na temat: Piosenka dnia Jedynki hurt